1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Rising 4 zadebiutuje również na PS4? W Sieci pojawiają się informacje o czasowej wyłączności

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wiele na to wskazuje, że Dead Rising 4 powtórzy sytuację Rise of the Tomb Raider. Według najnowszych przecieków Microsoft zapewnił sobie tylko czasową wyłączność. Tytuł w przyszłości może trafić na PlayStation 4.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale Dead Rising 4 może w niedalekiej przyszłości wskoczyć na kolejne platformy. Jeden z dziennikarzy, który miał okazję wypróbować pozycję w Los Angeles miał otrzymać od deweloperów z Capcomu następującą wiadomość:

Jeśli ta wiadomość się potwierdzi, to będziemy mogli mówić o podobnej sytuacji jak z Larą Croft. W niedalekiej przyszłości Square Enix ma potwierdzić datę premiery Rise of the Tomb Raider na sprzęt Sony. Możliwe, że ta informacja zostanie jeszcze dzisiaj ujawniona – w końcu ostatni dzień E3 to dobry moment na opublikowanie takiej bomby.

Według informacji dostępnych na Xbox.com, Dead Rising 4 ma zadebiutować na rynku 6 grudnia, ale aktualnie Microsoft nie potwierdził tej wiadomości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    185
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Niedługo to juz wgl zadnych exów nie będzie..

Jabar lubi to.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za mało odbiorców do tej gry, ten tytul nie przetrwa na jednej platformie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To niestety nie zmienia faktu, że xo traci exy..

Lambo69 i Kendzi76 lubią to.
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Exy? Jakie Exy?

Xbox One nie ma i nie będzie miał żadnych exów. O ile coś będzie "o ile!" to będą to właśnie tego typu czasówki. Czasówka to nie ex..

M$ zrobił największy błąd puszczając Halo, Gyrosy no i Horizona na PC.. To były gry dla których co poniektórzy decydowali się na kupno XO.

PS. Chyba że zrobią Wam exy.. na zakurzonego i zapomnianego Kinecta.. który był tak potrzebny jak pupa maryny.. Przecież XO bez kinecta nie może funkcjonować - jest niezbędny. Pamiętacie te słowa ? Teraz ilu z nas ma XO bez tego badziewia.. przecież jest niezbędny heh śmiech na sali.

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    185
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Akurat ja nie mam kinecta bo jest mi to nie potrzebne

8. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    To już się pomału wymyka spod kontroli. Mimo iż jestem zdecydowanym przeciwnikiem ekskluzywnych tytułów, to jednak równowaga powinna być w jakimś stopniu utrzymana. Tymczasem M$ odpuszcza tę kwestię na całego. Udostępnianie na PC już odpuszczam, bo to rywalizacja konsol, ale jedna z wiodących serii czasowym ex? To przecież kpina! Jakoś nie słyszę, by Sony miało nam podrzucić No Man's Sky, The Last Guardian, Horizon Zero Down, czy God of War. Też nie wydaje mi się, żeby czasowymi exami okazały się takie hity jak The Last of Us, Uncharted, albo nadchodzące hity jak Spider-Man lub Death Stranding. Powoli zaczynam odkładać na PS4.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @Krakoos@Krakoos Sony jest jaki jest. Ale trzyma swoje najważniejsze exy. I z tego powodu szacun - nie lecą na kasę..
    Dla mnie daremny ruch M$. Cały wachlarz gier daje na PC.. a Sony śmieje się z tego. Bo posiadacze PS4 też zagrają w te "exy" z XO..

Z chęcią zagrałbym w nowego Uncharted i inne gry od Sony na PC.. No ale śnić to sobie można :).

@Kendzi76@Kendzi76 to był sarkazm..

10. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon

E tam śnić... Miałem nowe PS4 to oddałem mojemu dobremu przyjacielowi. Teraz zrobię w wakacje trochę nadgodzin i na jesieni znowu coś wyhaczę. Głównie dla Uncharted i remastera The last of us.

Ostatnia edycja: Czerwiec 19, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum