1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead rising kilka pyt. pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Sierpień 1, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ‪Dead Rising: Walkthrough - Part 1 - Off the Record Giveaway (Gameplay & Commentary)‬‏ - YouTube

on ma chyba poczatek gry a jakim prawem ma taki level ?
    no i ta gra jest jakos podobno na czas ? ze jak sie skonczy czas to w tedy koniec gry czy cos ? cos takiego slyszalem ,a wlasie zauwazylem ze mam zegarek i jakis czas mi idzie cos z helikopterem i o co w tym biega ?, i tez mam jakis punty A,B, itd. na zegarku

ps. i jak mi tych ludzi normalnych zombi zabije , to juz nie bd mial jak zrobic archiwa? jedynie od nowa bd musial grac ? bo tych ludzi co muszę uratować są chyba potrzebni
    do misji ? czy nic sie nie stanie jesli nie kotrych nie uda mi się uratować ?,
    i o co chodzi jak telefon dzwoni do mnie ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Jeśli zombie zabija ci cywila już go nie wskrzesisz nie wiem dokładnie o której części piszesz ale wnioskuje że o jedynce w dwójce nic się nie działo jak nie których osób nie uratowałem(tych z zadań pobocznych) jak dzwoni telefon to jest jakaś misja albo wiadomość że musisz wracać po misje etc. 50 lvl ma chyba dla tego że przeszedł grę i może w nią grać na 50 od nowa ale nie jestem pewien.

4. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

tak chodzi mi o jedynke temu napisalem DEAD RISING (BO JEDYNKA TAK SIĘ NAZYWA) , hmm to ze przeszedl gre moze od 50 lvlu postacja grac w dodatku w poczatkowe misje ? :O , choc ja jestem dopier na samym poczatku bo trudna gra i mnie troche wnerwia,

5. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    odświeżąm .. ktoś pomoże mi ? odpowie ktos na pytania ?

Wczytywanie...

Poleć forum