1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dead rising kody

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bloodlustattoo, Kwiecień 26, 2009.

1. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam.

lubie dead rising, uwazam ja za jedna z najlepszych gier, ale poziom trudnosci mnie troche przytlacza.

czy sa jakies kody na niesmiertelnosc? albo jakis sposob? mam juz troche dosc z zaczynaniem od poczatku. mam juz tam ktorys level ale jednak nawet nie wychodze na placyk bo tam skazancy szaleja. raz prawie ich pokonalem, tylko ze mnie potracil gnojek.

dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba nie znajdziesz zadnych kodow do dead rising tez szukalem po necie i lipa :/ Najlepiej nazbieraj sobie jakiegoś żarcia czy napojów i dopiero jedz z koksem :D

4. piotran20

piotran20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie ma kodów do tej gry, a może to i dobrze?:)

5. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no niby :D Ale nie powiem że po kilkukrotnym przejściu gierki by sie przydaly :) np na jakies bronie :D typu świder :) fajna jazdeczka by była :D takie odstresowanie po przejściu gry jak najbardziej zalecane :D a zwlaszcza w takiej grze jak DR

Wczytywanie...

Poleć forum