1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Rising-problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rokicz, Sierpień 2, 2009.

1. rokicz

rokicz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ukończyłem podstawowy 72 godzinny tryb gry. Teraz siedzę w tej dziupli z Isabell. Nie ma już zombiaków tylko są same siły specjalne. I tutaj mam problem. Oglądałem na you tube że gościu miał 50 level posiadał potężną broń i grał od początku. Jakim cudem? Czy to oznacz że muszę przejść całą grę łącznie z tym diabelnie trudnym 7 dniowym trybem aby móc grać od początku bez utraty zapisanej gry? Jak zdobyć tą broń?

Z góry dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum