1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space 2 Demo - OPINIE!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez pawel1503, Grudzień 21, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Jak wszyscy wiedzą(a przynajmniej powinni) dziś jest premiera wersji demonstracyjnej gry Dead Space 2. Grę widziałem na xbox-sky, ale nie wiem czy to fake czy oryginał. Tak czy owak życzę miłej kilkunastominutowej zabawy ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Demo to nie fake, śmiga aż miło. Jest niesamowite. Gra jest lepsza niż jedynka pod każdym względem. Chcę fulla już;):)

4. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Grałem chwile i jestem jak na razie sceptycznie do niej nastawiony, zgodzę się. Śmiga aż miło, ale nie przemawia do mnie klimat, pewnie dla tego że jest to demo.

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Demko DS2 zaliczone, jak dla mnie pierwsza klasa. Grafika prawie się nie zmieniła, ot lepsze tekstury, może ulepszone efekty świetlne. W pierwszej połowie lokacje podobne do 1, jednak dalej zupełnie inne. Gra straszy w podobny sposób co DS1, czyli jest fajny klimat, ale Silent Hill czy Amnesia to to nie jest. Sterowanie poprawili, gra dużo zyskała na akcji. Jest cholernie dynamiczna - już nie tak powolna jak 1. Dużo bliżej jej do ostatnich części Resident Evil. Nowe potwory są świetne, bronie też bardzo fajne. W demku zmieścili jeszcze jedną większą zagadkę, też ciekawą. Ogólnie wrażenia mega pozytywne. Tak 9/10. Jak nie mogłem się doczekać, tak nie mogę jeszcze bardziej. Zwłaszcza, że teraz ostra posucha.

7. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie rewelacja, bardzo dobry klimat trzyma w napieciu, czekam na pelna wersje z niecierpliwoscia.

8. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Tak samo było z 1 częścią DS !
    Demo takie sobie, a gra meeeega :)

Wczytywanie...

Poleć forum