Dead Space 2 ma 2 płyty

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rapido

Użytkownik
Użytkownik
W sieci pojawiły sie Dead Space 2 i okazało się że gra ma aż dwie plyty, oznaczać to może że w grze liczba lokacji i misji jest ogromna co oznacza dla graczy wiele godzin swietnej zabawy.
 

T0Mmy

Banned
Yy super wiele gier jest na dwóch płytach i co z tego .
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze , że wypuszczają na dwóch DVD , a nie na siłę kompresują! Zmienić płytę w napędzie problemem nie jest.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I tak pewnie jedna płyta - single, druga płyta - multi więc nie napalajcie się na super długiego singla :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gdzieś tu na forum ktoś napisał że niby dvd 1 - single player , dvd 2 - multiplayer. Ale czy to prawda czy nie, tego już nie wiem, ponieważ nie mam jeszcze tej gry. Planuje dziś bądź jutro się w nią zaopatrzyć (nie ma to jak miliardy obowiązków na głowie a dzień ma tylko 24h z czego 6h to sen)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Źródło? Na razie to uważam za herezję.
 

pawel1503

Banned
Gdzieś tu na forum ktoś napisał że niby dvd 1 - single player , dvd 2 - multiplayer. Ale czy to prawda czy nie, tego już nie wiem, ponieważ nie mam jeszcze tej gry. Planuje dziś bądź jutro się w nią zaopatrzyć (nie ma to jak miliardy obowiązków na głowie a dzień ma tylko 24h z czego 6h to sen)
Mam nadzieję, że jedna płytka to singiel a druga to multi, bo kompletnie multi mnie nie interesuje w tej grze. W tedy problem miałbym z głowy(jedną płytkę bym nagrał)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Vassi wystarczy spojrzeć w dział download na naszym forum -.-' Pisze że 2x DVD
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś tu na forum ktoś napisał że niby dvd 1 - single player , dvd 2 - multiplayer. Ale czy to prawda czy nie, tego już nie wiem, ponieważ nie mam jeszcze tej gry. Planuje dziś bądź jutro się w nią zaopatrzyć (nie ma to jak miliardy obowiązków na głowie a dzień ma tylko 24h z czego 6h to sen)
To nie śpij tyle;) Sam tak czasami mam , że do późna w pracy z rana wory pod oczami...
A wracając do tematu to pewnie tak jest , że na jednej singla dali , a na drugiej multi. I dobrze tak! Ale czy tak wogóle mogłoby być? Niechcąc grać w multi mógłbym kupić od kogoś tylko płytę z singlem , a on miałby dalej multi?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To nie śpij tyle;) Sam tak czasami mam , że do późna w pracy z rana wory pod oczami...
A wracając do tematu to pewnie tak jest , że na jednej singla dali , a na drugiej multi. I dobrze tak! Ale czy tak wogóle mogłoby być? Niechcąc grać w multi mógłbym kupić od kogoś tylko płytę z singlem , a on miałby dalej multi?
Tak było z Halo 3 ODST, jedna płyta single,druga multi
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak wyżej. 1DVD kampania single 2dvd multi.
 

C3b3k

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy gra uruchomi się na najnowszym dashu
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Gra nie ma ap 2.5 wiec działa.

A to screen pliku .txt z iso. Pokazuje ze obie płyty sa potrzebne.

http://gyazo.com/0d976a2f846ee4f79dfd1705e50c4f98.png
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom