dead space 2 pierwsza i druga płyta z innych źródeł

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Panowie tak jak w temacie pobrałem już pierwszą płytę ale nie mam drugiej czy jak pobiorę z innego źródła to czy będzie chulało, bo nigdzie nie mogę znaleść. Aha tylko nie "raczej tak" proszę o odpowiedź osoby które już tak próbowały.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
----------

EDIT:
Chyba tematy mi się pomieszały, przepraszam za pomyłkę :(
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Nie pytam o przerabianie tylko czy będzie możliwe odpalenie . Pierwszą płytę już przeszedłem ale prosi o drugą a chcę ściągnąć z lepszego źródła. Nie wiem jaki mam Iextreme ale przeabiam do wave 2
 

ksarone

Świeżak
Świeżak
Hmmm sądzę , że jak najbardziej będzie hulać ! ale jak coś to znalazłem Ci wersję z dwoma płytkami tyle , że z ********.org ! mam nadzieję , że masz tam konto ;D ;) jak coś to zaraz wyślę Ci na pw !
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
A to Ci pytanie =]

Co do samej gry aktualnie jest tylko dwóch "wydawców" tego tytułu w internecie, więc jak ściagałeś wersje Complex, to po prostu ściągnij drugi krążek z innego źródła (na przykład tego co sam dałem na forum).

A teraz ja mam pytanie, jak to poprosiło Cie o płytę skoro 1 DVD miała być singlem a druga do multi?
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
A ja slyszalem ze obie plyty sa do singla i przy albo po 6 chapterze prosi o DVD 2.
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Floyd Dzięki chodzi o to, że pierwszą płytke ściągnąłem z hotfile a drugą chciałem z torrentów, bo mniej pi****lenia. A co do twojego pytania to też tak myslałem i teraz mam. W siódmym chapterze poprosiło mnie o zmianę płyty
 

b_robbie

Użytkownik
Użytkownik
No mnie tak samo wczoraj i bardzo się z tego powodu wnerwiłem :) bo wszyscy wstawiający piszą ze tylko 1 DVD jest potrzebne do singla :( a wcale że nie...
 

ksarone

Świeżak
Świeżak
No mnie tak samo wczoraj i bardzo się z tego powodu wnerwiłem :) bo wszyscy wstawiający piszą ze tylko 1 DVD jest potrzebne do singla :( a wcale że nie...
Bo oni sami nie wiedzą co piszą ;D w każdym razie 1 i 2 DVD jest do singla ;) pozdro
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Obie płyty są potrzebne. Nie przeszedłem jeszcze całej gry, ale na początku chapteru 7 woła o DVD 2.
 

macmac

Użytkownik
Użytkownik
No mnie tak samo wczoraj i bardzo się z tego powodu wnerwiłem :) bo wszyscy wstawiający piszą ze tylko 1 DVD jest potrzebne do singla :( a wcale że nie...
A niby jacy "wszyscy wstawiajacy" ? W mojej wstawce nie ma słowa że niby tylko DVD 1 jest do singla a drugie jest niepotrzebne (?) . Więc nie siej zamętu jak nie wiesz co piszesz albo czytaj dokładnie opisy wstawek ! A najlepiej napisz do wstawiającego jak to jest z tymi 2 DVD .....
 

mały25

Użytkownik
Użytkownik
szkoda, jeszcze nie zrobiłem pierwszej płyty, czyli już wiem że muszę pobrać drugą :(
 

Do góry Bottom