1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space 2 w Polsce tylko po angielsku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jeżeli szykowaliście się na zakup Dead Space 2 w polskiej wersji językowej, to możecie o tym zapomnieć. Electronic Arts postanowiło nie polonizować mającej się ukazać pod koniec stycznia gry.

Nie będzie więc ani dubbingu, ani napisów. Decyzja dziwna, tym bardziej, że w zeszłym roku po polsku Electronic Arts wydało m.in. Mass Effect 2, Battlefield: Bad Company 2(na Xboksa i PC), Sims 3 (w wersji na PS3), Need For Speed: Hot Pursuit, Medal of Honor, a także Vietnam, dodatek do Bad Company 2. W marcu po polsku ma się ukazać Dragon Age 2.

W 2008 roku Dead Space zostało wydane z polskimi napisami. Najwidoczniej w tym roku firma stwierdziła, że tytuł sprzeda się na tyle słabo, że nie warto inwestować w tłumaczenie.

źródło : Dead Space 2 w Polsce tylko po angielsku

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    To jest śmieszne, DS po polsku a DS2 już nie. Nie rozumiem tego posunięcia.

4. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Co oni uważają Polskę za trzeci świat czy jaki **** ?

5. aabbcc

aabbcc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękuję EA - dzięki wam oszczędzę :) Chciałem kupić obie części na x360 ale jak mnie tak traktujecie to ściągnę sobie na kompa, do dwójki pewnie szybko powstanie jakieś pirackie spolszczenie :p

6. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Haha to teraz nie dał bym za tą grę złamanego grosza skoro nie będzie spolszczenia ani napisów

7. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Fakt źle że nie będzie po PL . Dead space to gra w której trzeba czasem pomyśleć po angielsku ciężko będzie sie grało i nie będę miał dokończonej fabuły . Ah zawsze cos wymyślą

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    i tak bym w to nie zagrał, ale uważam, że to jest chamstwo.

9. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tyle gier rocznie wychodzi tylko ENG, a tej się czepiacie. Ponadto ja wychodzi PL, to są potem problemy w kompatybilnością dodatków (PoP, ME 2, Fallout 3),a tak wszystko będzie działać.

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jestem zawiedziony. Nastawiałem się na kolekcjonerke z Plasma Cutterem a teraz pewnie wypróbuje zwykłą wersje jak stanieje.

11. Beri

Beri Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań/Leszno
    Takim sposobem EA strzela sobie w stopy ,

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A co mają powiedzieć czesi jak oni praktycznie żadnej gry nie mają, jakieś tam mają ale mniej od Polski.

Tak tak jasne tak jak to było z GTA IV powstało dopiero jak nisko pułkowe studio postanowiło spolszczyć nie oficjalnie tzn nie jako studio tylko jako fani ale większość z zespołu pracuje w studiach spolszczających tanie gry a i tak zajęło im to rok.

Czysty biznes nie opłaca się to nie robią .

Z 1 zdaniem się zgadzam ale nie kompatybilność dodatków w np ME 2 to wina piractwa a nie polskiej wersji mi na oryginale działają wszystkie które wyszły w PL ENG nawet nie próbowałem bo skoro mam PL to po co mi ENG ?? A i jak ci się nie podoba wersja PL to kup angielską .

Nie przesadzaj to nawet nie jest draśnięcie na skórze po strzale w stopę firma upada a tego EA nawet nie odczuje, no na e-mail odczuje jak ludzie za spamują o PL.

Podsumowując trudno że nie ma PL ale to nie koniec świata EA uznało że nie warto to trudno jak komuś się nie podoba to niech zakłada studio i Spolszcza albo siedzi cicho, no jeszcze może ktoś zapłacić EA za spolszczenie ale zarówno to jak i 1 sposób jest drogi.

13. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak ktoś tu już napisał na PC'ta wyjdzie prędzej czy później jakieś nieautoryzowane spolszczenie zrobione przez tłumaczy wolontariuszy, które znając życie będzie o wiele bardziej na luzie od tych autorzyowanzch. Poza tym nie oszukujmy si Dead Space 1 na konsole był graficznym dnem w porównaniu do wesji PC, więc nie ma co płakać trzeba będzie grać w dwójkę na PC.

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dziękuję nie kupuję/ściągam DS2

15. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    faktycznie jeszcze do niedawna sprzedawali na tej stronie w wersji PL a teraz zmiana Dead Space 2 + Bonus!
    Co za lipa w 1 grało mi się naprawdę wyśmienicie.

16. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    dziwne posuniecie , mozliwe , ze jedynka sie tak sprzedala to nie znaczy , ze 2 nie sprzeda? 2008 rok a 2011 to roznica troszke , wiecej konsol , wiecej legalnych uzytkownikow , po glupim allegro widze , ze teraz sie sprzedaje wiecej niz w 2008. Dostalismy full me2 polonizacje , bc2 i dodatki bez problemu dzialaja na pl live do bc2, dziwne posuniecie , marka dead space tez wzrosla , chcialem kupic , teraz sie zastanawiam =x , zobacze po recenzjach i opiniach innych graczy

17. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak mało jest gier na xbox-a w wersji PL trochę mnie to zaczyna denerwować niby ta sama firma na PC lecą różne gry po polsku a tu konsola znowu bocznica .

18. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mają nas polaków za nic...

19. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda, w końcu coś Isaac miał mówić, a teraz bez napisów nie mam pojęcia czy sobie poradzę, chociaż w RDR i GTA IV nie było tak źle to mimo wszystko zawiodłem się na EA, która większość gier wydaje także po Polsku

20. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O widzę że Electronic Arts Polska znowu dało popis nawet napisów nie chce się zrobić co oni właściwie reprezentują tylko kawę piją w tych swoich "studiach" zastawiają się że dodatki później są nie kompatybilne ale oni są od tego żeby je dostosować ale po co... żałosne

21. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Chociaż napisy mogli dać. No cóż w końcu jesteśmy 100 lat za murzynami.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum