1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead space 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawelzawadzki, Styczeń 28, 2011.

1. pawelzawadzki

pawelzawadzki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiatam mam taki problem z dead space 2?chodzi mi o to na jaki wave ma ta gra zostać przerobiona?bo jak nic nie przerabiam to normalnie gra mi sie wczytuje wybieram poziom trudnosci i po ok 10 sek wyskakuje mi błąd wyczysć płytke szmatka. nagralem na werbatimach mam konsole przerobiona zeby gry chodzily z zabezpieczeniem ap 2.5 i mam najnowsza aktualizacje, moze ma ktos jakies pomysly?przez agboxa przepuszczalem i nic nie pomoglo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli się odpala to wave ma ta gra dobry,może napęd ci siadać ale nie jestem pewien

czy na innych grach masz podobny problem?

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    pewnie napęd......laser pewnie umiera w cierpieniach............albo za szybko nagrał płytke........

5. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to raczej wygląda na napęd,ale najlepiej się upewnić pobierając inną kopie

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  8. krzemin945

krzemin945 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem związany z 2 płytką dead space 2 . Chodzi o to ze 1 płytka chodzi bez żadnych problemów i dochodzę do momentu żeby włożyc 2 płytę wkładam ją i nic , wyskakuje mi okno włóż płytę 2. Po zrestartowaniu xboxa wkładam odrazu 2 płytkę i po odczytywaniu wyskakuje mi otwórz napęd ma ktoś jakiś pomysł ??
    PS.jak już był taki temat to prosiłbym o linka dopiero co się zarejestrowałem i jeszcze nie ogarniam all THX z góry

Wczytywanie...

Poleć forum