1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead space 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kondzio0506, Czerwiec 1, 2011.

1. kondzio0506

kondzio0506 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Zakupilem dzis gre dead space 2. Jest to wersja pudelkowa niemiecka ale sama gra jest anglojezyczna. jednak po wlaczeniu nie moge wpisac kodu jest trail 48h. po za tym nie wyszukuje mi ludzi w interenecie. czy to ze gra jest z niemiec robi jakas roznice? powinienem byc na niemieckim xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kondzio0506

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Jesli to cos pomoze... przy wlozeniu plyty jest... zagraj w dead space 2 DE... znajduje mi w internecie 1 niemca i pozniej traci polaczenie.. mam bioshocha 2 tez w niemeckiej wersji i gram bez problemu.

4. nasty75

nasty75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Kolego kondzio0506, ja mam dokładnie taki sam problem ,wersja trial się skończyła i nie mam możliwości wpisania kodu także lipa

5. kondzio0506

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Oj to nie dobrze. Mi sie jutro skonczy trail wiec sie przekonam czy to samo mnie spotka. Czy ktos inny spotkal sie z takim problemem? Czy pozostaje reklamacja w sklepie?

Wczytywanie...

Poleć forum