1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space 3 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 28, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W temacie podajemy opinie na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No właśnie. Ja demo ukończyłem i spodziewałem się czegoś innego. Klimat horroru z pierwszej i drugiej części całkowicie uleciał. Zrobiła się z tego strzelanka. Poza tym doszedł crafting czyli udoskonalanie broni aby jeszcze bardziej podkreślić w jakim kierunku zmierza seria. Tu liczy się przede wszystkim akcja. Jak ktoś lubi dużo akcji to myślę,że mu się spodoba. Ja ją ukończę przez szacunek do Visceral Games za pierwszą i drugą część.

1 osoba to lubi.
  4. mrbudyn

mrbudyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Whitestok
    Nic nie uleciało panowie. Właśnie jestem po 15 chapterach i śmiem stwierdzić że jest to połączenie 1 i 2 z większym urozmaiceniem fabuły i samego marszu. Demo jest inne niżeli full wersja i nie oddaje całkowitego klimatu gry. Wersja demo bardzo odbiega od kolejności fabuły gry :) . Pamietajmy że demo to wersja z targów które już wszyscy dawno widzieli w ubiegłym roku.
    Grafika jest na poziomie części 2 może ciut lepsza, jest mroczno, są momenty grozy i faktycznie większej intensywności wrogów co powoduje zwiększone strzelanie. Najlepsza zabawa jest z bronią, sami montujemy z gotowych elementów i możemy dopasować do naprawdę własnych potrzeb. Jest więcej nowych wrogów, więcej spacerowania po korytarzach jak i przebywania w próżni.
    Więcej nie będę pisał bo nie chcę za dużo zdradzić fanom serii ale uwierzcie że jest bardzo dobrze :)
    Fabuła może zaskoczyć ale tych którzy grali w poprzednie cześci :).
    Dla fana DS i nie tylko pozycja obowiązkowa :)

100℅ fabuły z montowaniem broni w 16godz.

5. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Tak jak mrbudyn, gra jest na prawde mroczna i bardzo ciekawa, nie ma nudy! Szczerze polecam !

6. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Potwierdzam opinie "mrbudyn i SNR" gra wspaniała,mroczna z niesamowitymi efektami muzycznymi tworzącymi niepowtarzalny klimat zaszczucia i osamotnienia.są różne momenty gry jestem w 10 chapterze i czuję się jakbym przeszedł już dwie różne gry tak zmieniają się miejscówki z ciasnych korytarzy w pierwszej części wyszedłem jakby do innej gry w krainie lodowej z otwartymi przestrzeniami klimat jak ze starego filmu The Thing-"Rzecz" z Russelem,niesamowita jest ta gra wciąga i uzależnia a ulepszanie pancerza,broni-tworzenie przedmiotów super rozwiązali taki "safe room" z residenta 1.Mam 9 godzin na liczniku.grajcie polecam na razie gra roku 9+/10 za brak spolszczenia tak jest na 10!!!

7. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    fachowy szpil z dobrą grafiką i efektami ! dobry klimat horror jest a do tego sound na wysokim poziomie. osobiscie polecam bo warto pograć

8. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Gra jest naprawde bardzo dobra.Fajne mroczne , brudne miejsca , super lata się w przestrzeni kosmicznej.Grafika podobna do DS2 ciut lepsza.Obawiałem się troche że to będzie gra akcji strzelanie do ludzi itd.jednak zagrałem 9 chapterów i narazie tego niema:) Bardzo mnie wciągneła.Polecam!!!:)Ocena 9/10

9. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Wrona93, zapomniałeś, że masz Stasis ? A co do samej gry, 8 rozdział i muszę powiedzieć, że drażnią mnie 2 rzeczy. Pierwsza to oczywiście sporo strzelania, naboje i apteczki są rozsiane dosłownie wszędzie, definitywnie widać, że twórcy poszli w strzelanie na max. Żaden pokój nie sprawia już niespodzianek, gdzie się nie wejdzie to necromorphy. Druga sprawa, megaliniowość, póki co jedyne co mogłem zwiedzić to kawałeczek przestrzeni kosmicznej, droga niestety jest jedna, ciasne korytarze i pomieszczenia, traci na klimacie naprawdę. Oczywiście gra nie jest zła ale przyjęła zdecydowanie zły kierunek.

10. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Za dużo strzelania, nie ma absolutnie klimatu z dwóch poprzednich części, nie wiem czy zauważyliście ale gra ma tez dużo błędów co prawda najczęściej małych ale bugi są co było rzadkością w 1 mozna powiedziec ze nie było ich wcale, niby wszystko cacy ale to już nie ta gra, jeśli chodzi o apteczki i amunicje kolbe11 na hard już nie jest tak słodziutko wierz mi, nie jestem cieniasem większość gier przechodzę na najwyższym poziomie w tej musiałem zniżyć do normal by odczuwać przyjemność anie frustracje! Często brakowało amunicji właśnie ze względu na to że, żeby odciąć jakąś kończyne nie wystarczyły już jeden czy nawet 3 strzały i to na zwykłych przeciwnikach, poruszają się bardzo szybko wręcz chaotycznie, ataki melee ciałem jak i specjalnym ostrzem można sobie w rzyć schować, wrogowie praktycznie na nie nie reagują a obrażenia minimalne, ilośc przeciwników jest o wiele za duża podczas eksploatacji kosmosu te pie...lone pieski strzelające nie są wyzwaniem bardziej sie wkur...sz że musisz amunicje marnować na nich bo upierdliwe są nieziemsko. Fabuła nawet fajna szkoda że Elie nie zachowuje się i nie wygląda jak w dwójce, lubiłem ją :D zawsze gardziłem wątkami miłosnymi ale ds2 było to fajne. Graficzka jest naprawdę zacna temu nie można zaprzeczyć... i to było by chyba na tyle , zacznę drugą dvd teraz może coś się zmieni :)

11. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Ja z reguły nie grywam na niższych poziomach, jestem typem hardcorowca, tutaj problem jest taki, że, raz: zawsze wiesz gdzie pojawią się necrosy (kratki wentylacyjne), co niweluje efekt zaskoczenia, zabiera cały klimat, to czym przyciągnęła mnie część pierwsza, do tego w 3/4 mamy wyznaczoną trasę. Bardzo mi się podoba akcja w przestrzeni kosmicznej, naprawdę świetnie to wygląda (prócz strzelających necrosów - tak, tak amunicja, potem trzeba latać po skrzynkach) - i to mi chyba sprawia największą trudność, nie widzę gdzie lecę - do tej pory nie mogę znaleźć silnika na drugim statku ( po opuszczeniu śluzy statku). Gra jest dobra, ale to już nie Dead Space, bardziej Resident Evil. BTW. Jak sobie nie radzisz na Hard, wzmacniaj Stasis - to istotna broń, wzmacniaj bronie przecinające, dzięki temu po celnym odcięciu kończyn korzystaj z nich jako broni, choć jak do tej pory broń szturmowa jest zdecydowanie szybsza, zobaczymy co dalej.

12. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ucz ojca jak się dzieci robi :p Dead Sapace 2 na zeolacie ładnie pykłem bez problemu a w jedynce osiągnięcie "Jedno działo" zrobiłem też na wysokim poziomie chodź nie najwyższym, na ds3 brakowało mi po prostu cierpliwości. Dead Space 3 właśnie przeszedłem przy drugiej płytce grało mi sie lepiej, konfiguracja broni to świetna sprawa tak samo pomysł z tymi boocikami na kółeczkach które tak słodko sobie jeżdżą, misje opcjonalne też bardzo fajne. Zakończenie fajne z pompą dał bym mocną 8/10. PZDRR

13. Ironkos

Ironkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mnie chyba 3cia część podeszła bardziej niż 2. Kilka elementów odswieżyło serie - gorskie lokalizacje, wspinaczki itd. Fabula nie najgorsza. Grafika cycuś.
    Niestety na minus daje nowy sposób zdobywania i ulepszania broni - kompletnie mi to nie podeszlo. Jakos duzo kombinacji z tym. Wyszlo tak, za gre przeszedlem korzystajac tylko z dwóch broni... http://online.freeware.info.pl/ogame.html
    3jka chyba troche latwiejsza niz poprzednie (poziom normal), choc ukonczenie troche mi zajelo - ok 16 godz.

Ogolna ocena 8/10 - odjalem punkt za te rozwiazania z bronmi.

Ostatnia edycja: Kwiecień 16, 2015
  14. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przed wyjściem 3 postanowiłem zapoznać się z seria i zacząłem przechodzić od początku, 1 i 2 miała fajny klimat mało strzelania jakoś kończyny było łatwiej odstrzelić, amunicja nie leżała wszędzie a fabula wciągająca, jedynkę i dwójkę przeszedłem w 2 dni , tak bardzo mnie zauroczyła ze nie moglem odejść od tv . Czar serii prysnął kiedy odpaliłem 3 część, grafika troszkę lepsza od poprzedniczek , za dużo strzelania, fabula już mnie tak nie wciągnęła, jestem po 7 chapterze do tej pory nawet ubioru nie zmieniłem bo nigdzie nie moglem znaleźć ;/ może mały bajer ale urozmaicał rozgrywkę, teraz już trzeba chyba z 7 strzałów by odciąć kończynę , walka wręcz? nie ma opcji za dużo przeciwników by w ogolę zaczynać walczyć. jak dla mnie najgorsza cześć
    plusy:
    -fajny crafting
    -oprawa graficzna/muzyczna
    minusy:
    -za bardzo podchodzi pod fps
    -fabula nie wciągnęła mnie jak poprzedniczki
    -nowi przeciwnicy (nie wiem czy wzorowali się na re ale miałem takie odczucia gdy nagle z polowy przeciwnika wyrastały jakieś odnóża i dalej mnie gonił, albo wyglądające jak ludzie i chodzące z siekiera)

ocena końcowa: 6/10

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ta część trochę mnie rozczarowała, poprzednie części były bardzo klimatyczne i grało się bardzo przyjemnie aż chciało się przechodzić grę drugi raz na wyższym poziomie. W Dead Space 3 jak dla mnie jest za dużo strzelania od razu widać że gra robiona jest po co-op i z survival horroru zrobił się fps :) nie czuć klimatu jak w poprzednich odsłonach nawet fabuła nie wciąga. Jak dla mnie w tej części najlepiej grać w co-opie.
    Na plus w tej części:
    - oprawa graficzna
    - crafting
    - misje poboczne
    - czas na przejście gry
    minusy:
    - brak klimatu jak w poprzednich częściach
    - gra bardziej podchodzi pod fps niż survival horror
    - seria idzie chyba w kierunku Resident Evil a szkoda.

Ocena: 8/10 :)

16. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Początkowe misje w "mieście" były dziwne. Ale potem na szczęście gra się rozkręca i okazuję się bardzo dobrą produkcją! Co prawda widać wpływy Lost Planet czy Gears Of War i gra na pewno nie jest "straszy" jak kiedyś, ale i tak jest lepsza niż Resident Evil IMHO. Seria Ewoluuje, grało mi się naprawdę bardzo dobrze, całość zajęła mi ok 14 godzin max. Wolałem jednak nody niż obecne modyfikowanie broni, ale potem się przyzwyczaiłem i można tworzyć naprawdę klawe pukawki. Jest więcej przeciwników, mapy są bardziej otwarte. Wkurza backtracking - to trochę sztucznie przedłuża rozgrywkę - ale też nie irytuje aż tak bardzo by była to jakaś ogromna wada tej gry.
    Warto na pewno w to zagrać. Moja ocena to 8/10 - to jest bardzo solidna produkcja.

17. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Przechodzę na PC Dead Space'a i muszę powiedzieć że bardzo mnie wciągnął.
    Już zdaje się 12h nabite a gra dalej się toczy, choć to pewnie już końcówka.
    Czasem brakowało amunicji i apteczek, ale o to chodzi w survival-horrorze :D

Podoba mi się również to że w niektórych sytuacjach jesteśmy zmuszeni szybko reagować i działać pod presją :D
    Polecam bo jest trochę grania :D

BTW gnat na gwoździe jest świetny :D

18. ARCZi2005

ARCZi2005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra kozak wczoraj przeszedłem jak każdą część.Długa fajna gierka

19. Kinczel

Kinczel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ograłem dzisiaj fabularne dlc śmiech na sali godzina grania ;/ straszne to wcale nie było pomimo zapowiedzi twórców

20. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Wczoraj ukonczylem gierke i bardzo mi sie podobala , fajna graficznie , genialny klimat , dzwiek w grze tez swietny , fabularnie taka sobie
    ulepszanie broni jakos mi sie nie spodobalo , bylo tez kilka tanich zagran fabularnych SPOILER !! np. gdy niby elli spłoneła byl to dosc mocny moment i bardzo mi sie to podobalo a pozniej nagle wraca ;/ Ogolnie bardzo dobra gra i polecam ! 8/10

21. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Fakt faktem, że jeśli chodzi o klimat to to ma nie wiele wspólnego z pierwszym DS, ale bardzo dobra akcja nadrobiła te braki. System upgrade i cała reszta bardzo mi się podobał. Ode mnie solidne 8/10.

Wczytywanie...

Poleć forum