1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space 3 Problem:(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kabacik, Grudzień 19, 2013.

1. kabacik

kabacik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!!
    Mam duży problem:( chodzi o grę Dead Space 3 kupiłem nową grę(folia) i gra się zawiesza w pewnych momentach nie da sie nic zrobić słychać tylko dźwięki i muszę zrestartować konsolę.Po ponownym uruchomieniu gry przechodzę ten moment gdzie gra się zawiesiła i mogę grać 15 min ,30 min i nagle dup! zawiesza się :( myślałem że coś nie tak z grą oczywiście wymienili ale dalej to samo jest! w sklepie nie znają przyczyny :/ na necie też nigdzie nie znalazłem takiego przypadku nowe gry np.assassin's creed 4 działa bez problemów reszta gier też jesli macie jakieś pomysły lub ktoś już spotkał się z takim problemem to proszę o pomoc. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyczyść pamięć podręczną.

4. kabacik

kabacik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0