1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Rusłan Bahrutdinov, Lipiec 5, 2012.

1. Rusłan Bahrutdinov

Rusłan Bahrutdinov Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Na E3 które było miesiąc temu (a dokładnie 05.06), Microsoft zapowiedział, a nawet pokazał gameplay Dead Space 3. Jak wam się podoba 3 cześć i jakie są wasze oczekiwania? Co wnioskujecie z gameplay'a? Np. mi się nie podoba to, ze nekromorfy czy jakieś tam źli ludzie... whatever, że ktokolwiek będzie tam do mnie strzelał. Tym Dead Space traci swój klimat. Nie chce kolejnej części Lost Planet. Dead Space było zawsze straszne jak cholera, nie dlatego ze były tam potwory, lecz ze wyskakiwali oni z różnych stron, miałeś jakieś dwa naboje na 4 nekromorfów, i musiałeś dawać rade przy pomocy Kinesis Module. Nie chce by 3 część polegała na tym, jak długo przesiedzimy za murkiem i zaskoczymy przeciwnika. To już nie będzie to samo co w poprzednich częściach, gdzie to potwory były za murkiem i zaskakiwali nas, nie dając nam czasu na rozmyślenie czy ucieczkę. Również jestem nastawiony sceptycznie do tego pomocnika w grze. Tak, fajnie by było biegać z przyjacielem, grac co-op. Ale dobrze by było też gdyby była możliwość tak jak w 1 i 2, gry singel, bez pomocnika. Dodam że ja bardzo lubię ta grę. Wręcz to jest moja ulubiona gra, ale takie odnoszę wrażenie odnośnie zapowiedzi 3 części. To tyle z mojej strony. A jakie jest wasze nastawienie do DS3?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Kastet

Kastet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie bardzo dobrze , że jest możliwość współpracy w co-op , nie wiem czemu tak ludzie narzekają na tę opcję...

4. Rusłan Bahrutdinov

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie no co-op jest fajny, ale jak graz ze znajomym. Np. mnie wkurzala ta laska z resident evil 5. Byla bezradna i zadnej pomocy od niej nie uzyskalem. Fajnie jesli jest co-op. ale bylo by tez pieknie miec mozliwosc gry alone...

5. Kastet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale jakiej Ty pomocy oczekiwałeś od bota , grając sam ? :) na to samo wyszło jakbyś grał "alone" bo też w niczym nikt by Ci nie pomagał ;)

6. Rusłan Bahrutdinov

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    przynajmniej by sie nie platal pod nogami :) i nie trzeba sie z nim dzielic amunicja. A co uwazasz wzwiazku z tym strzelaniem?

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co-op w Dead Space może być ciekawy ale wtedy survival horror przerodzi się w strzelanke jak to miało miejsce w Resident Evil 5, gdzie grając z bratem w co-opie ani razu się nie przestraszyłem:)

8. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dokładnie, coop niszczy klimat. W ogóle nie podoba mi się to w jakim kierunku idzie Dead Space. Pierwsza część była miodzio, druga w sumie też tylko mniej straszna, a jeśli słuchać developerów to gra będzie zwykłą grą akcji z perspektywą 3 osoby i gó*wno z tego będzie.

9. Kastet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sorry ale przeżywacie jak mrówka okres ;) Dla mnie ważne , że będzie klimat i tyle . A nawet 1 nie była straszna bo jakoś ufole i kreatury z kosmosu mnie nie straszą, straszyły itp . Dodam tylko że grałem wyłączenie w nocy bo tylko wtedy mam czas na szarpanie ;) I coop wcale klimatu nie niszczy tylko urozmaica zabawę i dodaje kilku smaczków do rozgrywki . I to NA PEWNO nie będzie zwykła gra akcji tylko stary dobry Dead Space - zobaczycie :) Co do RE5 to nie ma co gdybać gdyż była to chyba najsłabsza część ever . Ale to nie przez COOP tylko przez klimat i ogólnie pomysł na tą grę.

10. Rusłan Bahrutdinov

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wgl Resident Evil schodzi na psy. Powymyslali ze z****** wirusy nauczyly zombi prowadzi samochody i wgl. A tu przeciez chodzi o przetrwanie z bezmozgimi armiami zombie, a nie dlugo ci zombie osiedla sie na marsie, bo sie rozwijaja szybciej od nas.
    Co do dead space, to zdecydowanie to ze te potwory tez beda do nas strzelac to niszczy caly fucking klimat. i nie mowcie ze nie. Bo to bedzie jakis Gears of war albo Lost planet. Mam nadzieje ze nie s******** tego, bo chce by cala historia zakonczyla sie naprawde super. tak jak w przypadku trylogii mass effect.

1 osoba to lubi.
  11. sepel1994

sepel1994 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Powiem tak,nie grałem w ta gre ani razu ale mam zamiar zaczac jakos w tym tygodniu(oczywiscie od pierwszej czesci).Ale za to grałem we wszystkie RE i powiem jedno.Tak jak jeden kolega tutaj piszacy zgadzam sie z nim,ze coop nie psuje klimatu gry.Klimat gry niszczy to,ze zaczynaja robic z tak wspaniałych gier shootery,tak jak miało to miejsce w RE5.Bardzo mnie to kłuje w serce ,gdzyz naprawde uwielbiam gatunek survival horror.I jezeli podejdzie mi Dead space 1 i 2 to napewno kupie 3.Lecz jezeli zobacze to co w RE5 to juz nie wiem czy nie rzuce grania.Nie moge patrzec jak mój ulubiony gatunek umiera zamieniajac sie w shootera.

1 osoba to lubi.
  12. Rusłan Bahrutdinov

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się, całkowicie.

1 osoba to lubi.
  13. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie! Już w 2 widać było że gra robi się grą akcji a nie horrorem. Zresztą widać że issac z inzyniera stał się *********m komandosem i ciśnie wszystko co sie rusza a nie ze strachem przemierza kolejne korytarze USG Ishimura. I choć sama gra mogła nie przestraszyć (mnie przestraszyć potrafią tylko stalkery i to w nocy albo gierki typu : SCP 87 swoją drogą one potrafią kurcze dygnąć :D) to zdecydowanie czuć było tam nutkę przetrwania i to że w każdej chwili mogły zaatakować nas potwory i trzeba było odpowiednio zarządzać amunicją, oczywiście na odpowiednim poziomie trudności. Szkoda że twórcy idą na widowiskowość...

14. Kastet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla tych wszystkich co panikują , że DS3 będzie strzelaniną :

Wiecie dlaczego w Dead Space 3 stawiają na kooperację? Bo samotna przygoda była zbyt straszna i ludzie przy niej wymiękali. Tak przynajmniej twierdzi Laura Miele, szef marketingu EA Games, po zapoznaniu się z wynikami badań przeprowadzonych przez Elektroników. Dlatego też naturalnym rozwiązaniem było dodanie współtowarzysza niedoli, którego będzie mógł kontrolować gracz po drugiej stronie kabla. Jednak miłośnicy samotnego popuszczania w nogawki nie powinni rezygnować z trzeciej odsłony Martwej Przestrzeni - twórcy nie rezygnują z horroru na rzecz strzelaniny.

"Graczom podobała się ta nutka dreszczyku w poprzednich odsłonach, ale było to zbyt przerażające dla samotnego gracza. Wniosek był jeden - gracze nie chcą grać w to sami, chcą towarzysza. Dlatego teraz pojawi się kooperacja pełną gębą. Horror wciąż tu jest, po prostu ludzie czują się pewniej, gdy nie są sami. Osobiście wolę oglądać straszny film z mężem przy zgaszonych światłach, niż samotnie w pełnym blasku lamp."

Wszystko niby fajnie tylko , że z tego co się orientuję to jej wypowiedź mija się z celem ponieważ ta gra jest kierowana wiekowo od 18 lat więc sorry ;)

Wczytywanie...

Poleć forum