1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead space problem...

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez lambert667, Luty 5, 2010.

1. lambert667

lambert667 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcąc zaliczyć achievementa pt. " Epicki inżynier 3. rzędu" muszę ukończyć gre na poziomie trudnym czy niemożliwym? Szukałem ale znaleźć nie mogłem ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    niemozliwym o ile pamietam;)

4. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    niemożliwy odblokuje się po pierwszym przejściu gry. Ale istnieje pewien problem: Otóż jeśli nie zaczniesz nowej gry zaraz po skończeniu za pierwszym razem, poziom ten "zniknie". Aby ponownie się pojawił musisz odpalić ostatni zapis poprzedniej gry i pokonać matkę roju i przewinąć napisy końcowe-wtedy szybko do menu i zacznij grę na tym poziomie - niemożliwy - i zapisz grę przy najbliższej stacji zapisu. I masz problem z głowy (zależy jak na to spojrzeć, bo zaczynasz znowu od zera - tutaj amunicja jest warta sztabkę złota - sam doszedłem do 5 poziomu i po prostu się boję dalej grać. Dawno czegoś takiego nie czułem. Polecam)

5. Icek10

Icek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie. Ukończyłam właśnie easy...Odblokował mi się po napisach poziom niemożliwy, kombinezon jakiś tam, chyba 10 węzłów i 50 000 kredytów... Było pytanie, czy chcę kontynuować z tym ekwipunkiem...Dałem: tak... I teraz nie wiem czy zrobiłem dobrze bo dałem "wczytaj grę" i mam poziom łatwy ale z kombinezonem 5, czyli z tym z którym kończyłem grę.... Powinienem zamiast "wczytaj grę" dać "nowa gra"? Dodam, że teraz chciałem grać na niemożliwym... Czy jest jeszcze szansa, żeby zagrać na niemożliwym?

6. Angadas

Angadas Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety, żeby grać na niemożliwym trzeba od nowa zacząć grę.

7. GamBeaT

GamBeaT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milanówek
    jeśli masz ostatnio save "gra ukończona" to odpal go, wyjdź do menu i wtedy powinien się odblokować "niemożliwy" u mnie zadziałało. albo jak nie masz to save sprzed Hive Mind, pokonaj jeszcze raz i wtedy.

Wczytywanie...

Poleć forum