1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space (Problemy z przejściem)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez posejdonn, Październik 23, 2008.

1. posejdonn

posejdonn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląskie
    Wszelkie problemy z grą Dead Space pisać w tym temacie !
    Proszę nie zakładać nowych. /Erno

Witam

Mam takie oto pytanie: jak przesunąć wagonik w tym warsztacie zaraz na początku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dead Space lvl3

Witam, mam problem z przejsciem pewnego momentu w 3lvl, a dokladnie w momencie gdzie sa takie 2 monitory, jeden po jednej stronie "przepasci" a drugi po drugiej (zeby dostac sie na druga strone to trzeba platforem przyciagnac kineza) na tych ekranach sa pokazane "chyba" magnesy ale niestety nie moge tam nic wlaczyc/przelaczyc a jak przejade na druga strone do drugiego ekranu to nie moge wrocic spowrotem bo platforma nie dziala, jak ktos przeszedł mogłby podpowiedziec co zrobic :)

4. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Odp: Dead Space lvl3

Lapiesz kineza gorny "magnes" i sciagasz go na dol.

5. Pavel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Dead Space lvl3

dzieki wielkie, juz przeszedlem, heh taka prosta sprawa :)

6. Pavel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dead Space - przyczepienia nadajnika sos do asteroidy

Mam problem z przejsciem w lvl7 momentu w ktorym trzeba przyczepic nadajnika sos do asterodiy bo caly czas mnie "ciacha" to cos co lata po asteroidzie, staza nie pomaga, rozkminilem tyle ze trzeba zniszczyc te krecace sie kola ktore wysylaja ten niebieski promien ale tam sa da na zewnatrz statku i jak probowalem sie tam dostac to za kazdym razem wylatywalem w kosmos :p jak ktos przeszedl to moglby sie podzielic sposobem :)

7. kleeju

kleeju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem w 5 rozdziale

witam
    Mam problem w 5 rozdziale z tym gosciem w klinice ktory sie caly czas regenruje idzie go jakos rozwalic czy nie ma takiej mozliwosci????? ???

8. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Problem w 5 rozdziale

na srodku masz takie pomieszczenie kuliste wes go tam zaciagnij uzyj zastoju i szybko pedz do pomieszczzenia na przeciwko tam masz taki ekranik nacisnij a i go to zamrozi i wysle ******* ;p mam nadzieje ze zaczajisz o co mi chodzi ;)

9. kleeju

kleeju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dzieki sprobuje :) napewno wyczaje:)
    rozumiem ze zadne gnaty mi nie pomoga za bardzo na niego???

10. wandal10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja nie mialem takich problemow wskoczylem na asteroide przeszedlem na druga strone zabilem kilka tych potworow nakierowalem wzrok na podloze i na nie wskoczylem zniszczylem to co podtrzymuje asteroide zalozylem nadajnik i tyle :pP

najlepiej jak go pozbawisz konczyn i potem zastoj te pomieszczenie to komora kriogeniczna (teraz mi sie przopmnialo hehe ) musisz tylko poczekac to momentu kiedy kendra ci otworzy drzwi do tego nastepnego pomieszczenia gdzie znajduje sie urzadzenie do uruchomienia komory kriogenicznej wtedy go zbaw do tej komory uzyj zastoju i idz do tego uradzenia i po problemie ;)

P.S. Jak bedziesz mial jakies jeszcze problemy wal smialo bo wlasnie jestem po przejsciu DS ;)

11. kleeju

kleeju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dzieki wnadal bede probowal dalej bo narazie szukalem tego pomieszczenia ale nie umialem go znalezc :)))

12. wandal10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Dead Space (Problemy z przejściem)

ta komora jest na samym srodku tego pomieszczenia gdzie rozwalasz potwory ;)

13. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

mysle ze jescze jestes nie w tym pomiesczeniu musisz rozwalac te stworki co sa z tym co sie regenruje i po jakims czasie otworza ci sie drzwi nastepnie dotrzesz do tego pokoju gdzie jest ta komora

14. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA

jestem w 10 rozdziale, mam odpalić próbnie silnik wahadłowca i co dalej ? odpalam chyba z 3 razy i nic

15. daisy20

daisy20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DEAD SPACE problem na początku gry

Witam,
    Mam problem już na samym poczatku :mad: Nie umiem przesunąc uszkodzonego wagoniku.Przeszłam przez drzwi,które się otwieraja i zamykają,doszłam do pomieszczenia,gdzie trzeba naprawić kolejkę i nie wiem co dalej...
    Pomocy!
    Ta gra bardzo mi sie spodobała,ale ten martwy punkt mnie doprowadza do wysokiego stanu zdenerwowania :mad:.
    Help me please

16. wandal10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

cjb odpalasz silnik wachadlowca i potem cie nagle atakuja potwory (przynjamniej tak u mnie bylo) z tym odradzajacym sie caly czas. Zwabiasz go pod te silniki wachadlowca uzywasz stazy biegniesz szybko uruchomic silnik i sie z jara na amen ;]

17. morfi

morfi V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Odp: DEAD SPACE problem na początku gry

Aby naprawić kolejkę musisz uruchomić ten drugi "pręt" i zwolnić go od razu energią stazy, następnie szybko biec do konsoli pomiędzy tymi "prętami". Kiedy ten drugi "pręt" wyrówna się z pierwszym uruchom konsolę i powinno być ok. !Tylko koniecznie musisz zwolnić ten "pręt" energią stazy, jeśli tego nie zrobisz nie zdążysz dobiec do konsoli.!

18. daisy20

daisy20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Właśnie tak myślałam na początku i kombinowałam,ale jakoś się nie udawało.Jednak Ty wszystko jasno mi wytłumaczyłeś,dzięki wielkie! ;D.Dzisiaj zasiadam do Dead Space-nareszcie,pzdr

19. denis

denis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

siemka, ja mam problem w drugim rozdziale. Jak rozwalić tą barykadę przed drzwiami??

20. gret

gret Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Na poczatku tego rozdzialu masz scenke z taka babka w opsace, wyrzuca ona pewien przedmiot dzieki ktoremu mozesz przenosic przedmioty.

21. silesian

silesian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie i Panie pytanie proste jak budowa cepa: 4 lvl strzelanie do asteroidów. Jest na to jakiś patent? ewentualnie czy spowolnienie dziala na te asteroidy???
    Wstyd przyznac ale jakoś mi to celowanie nie wychodzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum