1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Space

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez deepdarek, Październik 27, 2008.

1. deepdarek

deepdarek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy, Poland
    Witam mam problem ,jestem w duzej hali gdzie sa dzwil co zamykaja sie i otwieraja i nie idzie przez nie przejsci po prawej stronie od tych dzwi jest stanowisko i pisze tam trwa ładowanie skazy i nie wiem co robic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Astor

Astor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull UK/Łódź Polska
    Odp: Dead Space

Musisz spowolnic drzwi uzywajac "skazy" aby spowolnic drzwi/potwora lub obojetnie jaka rzecz musisz trzymac "LT" a nastepnie wcisnac przycisk "X" to powinno pomoc:) pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum