1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead to Rights Retribution pytanie....

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez daniel_66, Maj 11, 2010.

1. daniel_66

daniel_66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    rzeszow
    Siemka otoz sciaglem sobie Dead to Rights Retribution ....i o dziwo obraz wazy 7,05 gb..czy to jest prawidlowa waga???czy poprostu jest walniety obraz???....moze jest na to jakis fix czy cos ...wiem ze swego czasu byly gry co zajmowaly po 7,05.... dzienx za pomoc ..pozdro... :D:D:D:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Wszystko jest jak w najlepszym porządku ;). Jeżeli archiwa się wypakowywują i tworzy się obraz .iso to jest jak najbardziej ok.

4. daniel_66

daniel_66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    rzeszow
    tak to wiem ,ale zdziwila mnie waga obrazu.... bo przewaznie zajmuja po 7,29 gb i wlasnie nie wiem czy nagrywac czy nie ,bo szkoda troche plytki .;P:p:p

5. doctorwho22

doctorwho22 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krypton
    Pewnie dlatego tyle waży bo jest bez plików aktualizacji.

Wczytywanie...

Poleć forum