1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Deadly Premonition - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez liroy_ek, Luty 21, 2010.

1. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grał ktoś już w tą grę?? Jeszcze nie miałem przyjemności grać w przygodówke na X'a i jestem ciekawy jak to wyszło. Graficznie całkiem ładnie gra wygląda i ma elementy RPG/Survival Horroru. Opinie mile widziane :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kurde a już sie napaliłem -.- Patrzyłem tylko na screeny wlasnie i wygladalo to calkiem calkiem. Ale po tym trailerze stwierdzam ze grafika jest tragiczna przypomina mi sh2 albo i jedynke :D Nie no nieporozumienie faktycznie :)

5. szembor

szembor Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Ta gra ma klimat i zebrała wysokie oceny na gamespot. Ja bym chetnie pograł ale mam konsole PAL a ona póki co jest tylko na NTSC :( poza tym grafika nie jest najważniejsza jeśli jest grywalna .

6. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest na pierwszy rzut oka ciekawa - pograłem chwilę i pierwsze co się rzuca w oczy to fatalna grafika. Chyba najgorsza na x360. Natomiast fabułą nieco intryguje. Zapowiada się połączenie resident evil (podobne strzelanie), silent hill i twin peaks. Jak zagram dłużej, to się wypowiem konkretniej.

7. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    NTSC to było 23 lutego, teraz dopiero ta gra wyszła w Europie i właśnie jest PAL, ale oceny amerykańskich serwisów...na IGN dostała 2/10... za grafike 1! Oto co powiedział autor na temat grafiki: "As bad as it has ever been on Xbox 360"

8. penguinspl

penguinspl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak od ign dostala 2 ale od destruction dostal 10/10 wiec opinie sa podzielone ta gra ma klimat i fabule a nie grafike.20h dobrej fabuly ja juz czekam na swoja kopie

9. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    znowu dzieci płaczą że ******a grafa , ale w tej grze liczy sie fabuła i klimat a tym gra ocieka , jedna z najlepszych gier z tego gatunku w jakie grałem . Jak sie wciągniesz w klimat gry to o grafie momentalnie zapomnisz .

10. mikul1991

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem już godzinę i jest dziwnie. Grafika - najgorsza ze wszystkich gier na x360, dźwięk - delikatnie mówiąc nie zachwyca, sterowanie tragiczne (aktywujemy celowanie za pomocą .. RT, strzelamy...A, celujemy...lewym analogiem - gorzej się tego nie dało zrobić). Menu główne jest najokropniejsze jakie w życiu widziałem. Mimo tego w grze jest coś, co potrafi przytrzymać przed monitorem/tv. Nie wiem czy to klimat, bo jak na razie nie za wiele go, czy fabuła, która wydaje się ciekawa, ale raczej standardowa. Dam jej szanse, bo lubię takie gry. Mam nadzieję, że dalej będzie lepsza.

PS. Gra momentami aż za bardzo przypomina Twin Peaks, jednak do genialności serialu jej daaaaleeeko (po wstępnej ocenie).

11. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fabuła nie jest na pewno standardowa , potem z biegiem czasu fajnie sie rozwija , co do sterowania to nie wiem bo ja na PS3 w to grałem i tam było tragiczne sterowanie ale myślałem że tylko dlatego że ten DS3 to taka padaka :p
    Grafika wcale taka zła nie jest już nie przesadzajcie...

12. mikul1991

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A długa jest gra? Dość różnorodna? Czy w kółko tylko rozmowy + "zombie"?

13. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    grubo ponad 20h , ogólnie chodzi o śledztwo nad sprawą , ale jest dużo lokacji i gra sie nie nudzi szybko

14. szem

szem Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-Wa
    Jedna z dziwniejszych gier jakie grałem, mimo grafiki która dla mnie nie ma znaczenia postanowiłem zagrać dla intrygującej fabuły i ciekawego klimatu. Czekałem długo na wersję PAL. Przypomina mi ta gra " D " z PSX1. Pozdrawiam

15. widmo233

widmo233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi osobiście się niepodoba nudna i grafika bardzo słaba

Wczytywanie...

Poleć forum