1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Deadpool - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 22, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić tej gry.

Ta gra to jeden wielki cholerny żart w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nie jesteście sobie w stanie wyobrazić nawet co wymyślili autorzy tej gry...
    Teksty,niuanse powalają... Czeka nas między innymi gra w hardkorowe 2d ,bitch slapping Wolverina,chodzenie z przetrąconym karkiem i podrywanie marvelowych lasek :D A jestem dopiero gdzieś w 1/3 gry :) Ale chyba i tak najlepszy motyw był ze strzeleniem sobie w łeb przy nużącej rozmowie z Cable `em :p

Nie mniej poza klimatem i dow****m ta gra jest mocno średnia...Grafika-**** nie urywa.Fabuła? Jakaś tam jest..To tylko powód aby kroić wrogów.Gameplay? Trochę sztywny jak na slasher.Za to jest system upgrade i dość fajne kombosy.Nie mniej jednak po Deadpoolu możnaby spodziewać się nieco bardziej wymyślnych ciosów i większe ilości umiejętności.

Tak jak wspomniałem na początku nie jestem w stanie obiektywnie ocenić tej gry.Wiem,że jest mocno przeciętna nie mniej jednak ten klimat i poczucie humoru nie pozwalają oderwać się od konsoli.Cały czas siedzi się z bananem na gębie :)

Jako niezobowiązujący umilacz czasu - 8/10

4. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli chodzi o mechanikę gry to jest to prosty slasherek, który zginałby w gąszczu konkurencji gdyby nie główna postać. Ten Deadpool... On to potrafi namieszać. Co chwila jesteśmy karmieni czystym, nieskażonym absurdem, kloakowym humorem czy jajcarskimi scenkami. Tutaj nawet achievementy potrafią być zabawne ;D W tą grę powinno się zagrać dla samej postaci Deadpoola ;)

Btw. Czy ktoś z was widział bohatera, który lufą pistoletu drapie się po jajcach? ;D Jeśli nie, to powinniście zapoznać się z grą ;)

5. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Gdyby nie główna postać ta gra była by sprzedawana w zestawie z jakimś czasopiśmie, są dwie bardzo pozytywne rzeczy w tej grze. Pierwsza to główna postac to 80% esencji radochy z gry, rzadko się śmieje grając potrafił to zrobić między innymi Wiedźmin 2 ale to zupełnie inny typ humoru, Deadpool to socjopata, cham, przygłup, brutal, pies na baby, robi sobie jaja dosłownie z wszystkiego, lecz wbrew pozorom wie co robi :p. Drugą rzeczą to system walki, bardzo efektowny jest sporo combosów, świetne śmieszne brutalne wykończenia, bardzo fajny tryb strzelankowy. Minusy to niestety monotonna grafika i nierówny poziom trudności, grałem na najwyższym większość gry ginie się raczej z własnej winy ale ostatnia misja to troche przegięcie. No i co mozna dodac dosyć łatwy calaczek brakuje mi tylko 3 osiąginęć ;). Polecam gra nie jest słaba dla humoru warto przejść !!
    -8/10

PS; Mnie bardziej rozwaliło jak odciął głowę klonowi Sinistera wbił miecz w du..e i zrobił sobie fotę, ot tak jak by to była normalka :D

6. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Humor oraz główny bohater to niewątpliwe zalety tej gry. To one sprawiły, że przeszedłem ją całą z bananem na twarzy nie zważając na słabą grafikę, czy inne błędy. Bez nich byłby to tylko przeciętny a nawet słaby slasher, a tak ma ona u mnie solidne 8/10. Szkoda tylko, że po przejściu nie ma już w zasadzie po co do niej wracać, bo przy drugim podejściu już nie bawi tak samo.

Wczytywanie...

Poleć forum