1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Deaus Ex problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dydek61, Wrzesień 2, 2011.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Mam problem z jedną misją. Nie pamiętam nazwy ale podchodzimy w jakiejs dyskotece do barmana (chinczyka) i każe nam zhakowac jakieś małe satelity czy coś takiego, a w zamian umówi nas ze swoim szefem. Dochodzę do tych satelit ale nie mogę ich zhakować bo to jakies drugi poziom zabespieczeń i nie wiem co mam robić... może ktoś zna kod jaki trzeba wpisać bo na scianach sa jakieś ciągi liczb ale nic mi nei wchodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Yy youtube + numer lvlu ?

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Musisz wykupić za pomocą punktów Praxis ulepszenie na 2 poziom hakerski twoich nanowszczepów.

5. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Ewentualnie zostaje ci narzędzie, które automatycznie hackuje wszelkie urządzenia, dostępny u ulicznych kupców za bodajże 500 kredytów.

6. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    A jak nazywa sie to urzadzenie w wersji angielskiej?? Bo wszystkie punkty przeznaczyłem na inne ulepszenie i ta opcja odpada:/

7. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
  8. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jesli chcesz dostac sie do szefa to mozesz tez sprobowac pogadac znim osobiscie. Powinien stac przy barze na pietrze w klubie. Taki dosc stary dziadek z wasem i sztuczna reka. Na poczatku nie bedziesz wiedzial ze to on ale jak zgodzi sie na spotkanie to przedstawi ci sie w biurze ;) sam fakt nie wiem czy to zadziala bo ja wpierw poszedlem na pietro a potem dopiero gadalem z barmanem na dole.

nabazgrane na LG - P500

Wczytywanie...

Poleć forum