1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Debilizm moderatorow na forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tom1169, Sierpień 22, 2012.

1. tom1169

tom1169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie rozumiem jakim cudem taka banda debili moze byc moderatorami forum. Napisalem na shoutbox pytanie "wie ktos moze czy te tanie headsety na allegro to oryginaly?", po czym po 10 sekundach dostalem ostrzezenie od #-=SETH=-za zlamanie regulaminu SB(chociaz siedzialem na tak zwanym "Chatbox", ale co tam). W regulaminie chatboxu jest punkt:
    "Zakaz :
    1) Zadawania pytań, na które odpowiedzi wyraźnie są udzielone na forum (typu jak przerobić konsole, jak zmienić wave2 na wave3 etc itp itd)
    - użytkownik, który udziela odpowiedzi na takie pytania, zamiast skierować innego użytkownika do odpowiedniego działu, również może otrzymać ostrzeżenie"
    Oczywiście jak zwykle przed zadaniem pytania szukam w internecie czy moze ktos wczesniej nie zadal takiego samego pytania i czy nie ma odpowiedzi, ale nie bylo. Zadalem pytanie za co dostalem ostrzezenie. Wtedy sie wlaczyl drugi moderator #MrDraiger, ktory przy okazji takze poziomem swoich odpowiedzi prezentowal straszny debilizm, bylo to cos mniej wiecej w tym stylu:"co z tego, ze nie ma takiego tematu, chatbox jest od tego, zeby sobie pogadac. jak chcesz odpowiedzi to zaloz temat na forum". Odpowiedzialem, ze po co skoro moge szybko uzyskac odpowiedz na chatcie i nie spamowac forum kolejnym glupim tematem na ktory 10 uzytkownikow odpowie" nie wiem, zapytaj sie sprzedawcy", a nigdzie w regulaminie nie ma wzmianki, ze nie mozna zadawac pytan na temat xbox'a, przeciez jest to forum poswiecone konsoli xbox. Nastala cisza przez pare minut i padla jakze inteligenta odpowiedz moderatora:"chat jest chatem a forum forum(em)".

Po czym padlo jeszcze jedno pytanie jakiegos uzytkownika: "czemu mam na forum znaczki zamiast polskich znakow?" i jakims cudem uzytkownik nie dostal ostrzezenia, ba nawet moderator odpowiedzial co podobno rowniez grozi ostrzezeniem "- użytkownik, który udziela odpowiedzi na takie pytania, zamiast skierować innego użytkownika do odpowiedniego działu, również może otrzymać ostrzeżenie". Zapytalem sie czemu on nie dostal bana, a ja dostalem. Moderator znowu zaswiecil inteligencja i napisal" bo to dotyczy sprawy technicznej forum, a nie konsoli xbox", odpowiedzialem jeszcze cos tam, moderator napisal "mam to w du.pie"(czy cos takiego nie pamietam, ale na pewno uzyl slowa ****, ktore podchodzi pod wyraz wulgarny ), a w regulaminie mamy: "5.Pisanie wulgaryzmów jest zakazane. Tyczy się to także wszelkich odmian, przekształceń i częściowej cenzury(**)."

Potem dostalem bana na chatbox(nic nie odpisalem po ostatniej inteligentnej odpowiedzi jednego z moderatorow, bo rozmowa z takimi ludzmi nie ma sensu dla mnie) i tak sie skonczylo.

Pisze ten temat, poniewaz takiego debilizmu ludzi, ktorzy powinni sie zajmowac forum i pomagac uzytkownikom nie widzialem na zadnym innym forum. Zegnam sie. Czy dostane bana czy nie to mnie naprawde nie obchodzi, bo nie mam zamiaru wchodzic wiecej na to forum, bo poziom idiotyzmu jaki prezentuja moderatorzy jest wrecz oglupiajacy.

5 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przeczytaj regulamin parę razy może zrozumiesz...

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ciepło się na serduszku robi czytając takie posty :D

Wróć gdy nauczysz się czytać ze zrozumieniem...

5. Herobrain

Herobrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiesz, forum to takie coś gdzie masz różne możliwości np. na SB piszesz " Ale Fajna pogoda i w ogóle pies zrobił kupę dzisiaj" , jak nie masz 20 Postów to możesz pisać głupoty w dziale dla świerzaków i nikt Ci nic nie powie. A dział offtop jest od offtopu więc twój temat jest śmieszny i mogę zrobić TROLOLOLOLO w tym temacie i będzie fajnie ! PIS JĄ !

6. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Widze, ze uzytkownicy i moderatorzy reprezentuja mniej wiecej taki poziom. Ja prezcytalem regulamin, nigdzie nie znalazlem podpunktu:" Zakazuje sie pytac na chatboxie", wiec nie sadze, zebym zadajac pytanie(nie wklejalem zadnych linkow) zlamal zaden regulamin. Od moderatorow ktorzy nie potrafia odmienic slowa, ktore sie znajduje w adresie strony ktora zarzadzaja nie oczekuje zbyt wiele, od uzytkownikow szczerze powiedziawszy oczekiwalem wiecej.

7. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Przecież to logiczne, że dostałeś warna. A gdyby tak każdy sobie spamował na chacie z pytaniami o stan techniczny, cenę, opinię jakiegoś sprzętu to byłby na nim zwyczajny burdel. Gdybyś poświęcił choć trochę czasu to odnalazłbyś na forum dział "PC", gdzie ewentualnie mógłbyś zadać takie pytanie.

8. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wzruszyłem sie twoją wypowiedzią, nie psuj opini o tym forum przez twoją niewiedze. Amen

1 osoba to lubi.
  9. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gdybyś poświęcił choć trochę czasu to odnalazłbyś na forum dział "PC" na ****a robic temat o headsetach do xbox'a w dziale o PC, kolejny geniusz

nie psuj opini o tym forum przez twoją niewiedze psuje opinie forum przez moja znajomosc regulaminu, powtarzam po raz kolejny, ze regulamin nie zabrania zadawania pytan o jakis sprzet zwiazany z xboxem(chyba, ze taki temat juz istnieje, a nie istnieje), tutaj macie regulamin chatbox'a: http://xboxforum.pl/regulamin-69/chatbox-regulamin-17659/ przeczytajcie go i napiszcie mi w którym punkcie jest napisane, że zabrania się zadawania pytań związanych z xboxem na których nie ma odpowiedzi na forum.

Nie mowiac, ze moderatorzy dwukrotnie zlamali regulami podczas mojego pobytu na chatcie(10-15 minut). Podali odpowiedz na pytanie zwiazane ze znakami polskimi(skoro juz mowicie, ze zabronione jest zadawanie pytan, to czemu za to nie banowac?) i uzyli wulgaryzmu.

A ja myslalem, ze klocuch jest smieszny, widze, ze to forum prezentuja jeszcze wiekszy poziom debilizmu niz dobrze znany wszystkim recenzent.

10. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    A skąd mam wiedzieć, że Ty pytałeś o słuchawki do xboxa człowieku z 28 postami? Istnieją również headsety pod PC ale widzę, że nie posiadasz takiej wiedzy. Pisząc ten temat pogrążyłeś się jeszcze bardziej chłopcze, cóż jak widać tonący nawet brzytwy się chwyta.

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    słuchaj, ja Cię naprawdę rozumiem, szanuję i w pełni rozumiem Twoje oburzenie.
    możesz się wściekać, możesz wytykać błędy, wskazywać tych bardziej czy mniej ogarniętych ale to są moderatorzy.
    zawsze będą ponad pewnymi sprawami, zawsze będą nawzajem siebie bronić i zwykły user ma tu guzik do powiedzenia, czy zrobisz aferę czy nie, pewnych rzeczy nie da się zmienić - czy się to podoba czy też nie.
    jeśli zamierzasz wpadać tu częściej (czytaj: jeśli ominie Cię ban) to radzę przywyknąć do tej sytuacji

12. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolego, forum służy od zadawania pytań, pomagania sobie nawzajem itd, a chatbox jest do ogólnej komunikacji pomiędy użytkownikami/moderatorami.
    Tego typu pytania na chatbox są nie na miejscu

1 osoba to lubi.
  13. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ***** no pisze na forum o xboxie czy tak trudno sie domyslic

14. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zakaz :
    1) Zadawania pytań, na które odpowiedzi wyraźnie są udzielone na forum (typu jak przerobić konsole, jak zmienić wave2 na wave3 etc itp itd)
    - użytkownik, który udziela odpowiedzi na takie pytania, zamiast skierować innego użytkownika do odpowiedniego działu, również może otrzymać ostrzeżenie

Dostosuj się, lub przestań płakać i przyjmij warna na klatę...

15. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no [Wymoderowano] na chatboxie na forum XBOX, *******onym XBOXforum nie moge zapytac sie o rzecz dotyczaca xbox'a. ludzie przeciez sami wiecie, ze to nie ma sensu, moderator(na tym forum zapewne jest to odpowiednik do trzynastoletniego nerda, ktory musi *******ic jakies bezsensowne rzeczy na chatboxie o pogodzie) zlamal regulamin 2 raz, ja ani razu i ja dostalem ostrzezenie. czy te waszystkie xboxy ludziom wyzarly mozgi, jak tak bedzie za pare lat wygladalo nasze spoleczenstwo to ja [Wymoderowano] nie wiem co zrobie. wiem, ze powinienem odpuscic, ale ten idiotyzm tak mnie razi, ze w koncu musialem w jakis sposob do tego nawiazac

pytań, na które odpowiedzi wyraźnie są udzielone na forum pomijam wyraznie.

Zadalem pytanie na ktore nie ma odpowiedzi na tym [Wymoderowano]

16. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Problem z regulaminem ? pisz do admina. Nie pisz taką czcionką, nikt ślepy nie jest.

17. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    HALO nie pisze się post pod postem
    A tak naprawdę tobie du;y się nie chce ruszyć i poszukać tego co chcesz
    Jestem na forum juz dosć długo i moderatorzy jak i użytkownicy reprezentują wysoki poziom inteligencji tylko czasem zakładają tutaj konta czarne owce takie jak ty.
    Jak cos nie pasi idź na inne forum może tam znajdziesz kolegów którzy mają większa cierpliwość do Ciebie a nieżeli my;)

1 osoba to lubi.
  18. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja powiem jedno, jak jestem na tym forum pare lat, tak dam sobie rękę uciąć, że moderatorzy xboxforum.pl za darmo warnów nie rozdają, no nie ma opcji, choćbyś się zesr** to i tak go nie dostaniesz, musisz złamać regulamin. Jest wiele typów na forum których nie lubię, których mógłbym usunąć dwoma kliknięciami, ale nie łamią regulaminu, więc mogę im jedynie naskoczyć. Ja też dostawałem warny, miałem 9/10 punktów i jeszcze bana wyłapałem i należało mi się za każdym razem.

Wysłano z Xperii X8

1 osoba to lubi.
  19. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ee tam nie mam sily na takie rzeczy.

moderatorzy bardzo dobrze wiedza, ze ostrzezenie bylo bezpodstawne
    szkoda, ze nie maja honoru nawet sie przyznac tylko wyrzucaja z chatbox'a, bo ich idiotyczne argumenty sa bezsensu i sami o tym wiedza

20. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Krótko i na temat. Pytania związane z Xbox 360 załatwiasz na forum, CB jest od rozmawiania o przysłowiowej pogodzie...

1 osoba to lubi.
  21. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Azura ci napisał od czego jest CB
    Nie rozumiesz to poczytaj regulamin
    A i nie znajdziesz innego forum gdzie pomagają na CB na każdym napiszą to samo i mają rację
    Stwórz sobie forum i napisz inny regulamin;)

Wczytywanie...

Poleć forum