1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Decyzja co do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michael89, Listopad 4, 2010.

1. michael89

michael89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, a więc na dniach planuje zakup xboxa 360 i teraz troszke pytan, dla Was moze prostych, dla mnie hmm ;-)

1)Co wybrać Xbox360 slim 250 gb, i tutaj odrazu pytanie czy po flashu bedę mogl przechowywac gry na dysku a na dysk zgrywac je za pomoca Pendrivea?I nie bedzie potrzebna mi plyta? Czy może kupić xbox360 slim 4gb? rozumiem ze nie można odpalac gier z pendrivea?to znaczy ze przy tym modelu tylko płyta?Czy może wybrać xbox360 elite? czy one różnią sie wydajnoscia jakas?czy np na elite nie bede mogl grac w najnowsze gry za np 2 lata? Moze wybrac jeszcze cos innego ? Niby mam 1000 zl ale cena im nizsza tym lepsza, prosilbym o powiedzenie mi jak sie ma cena a jakosc tych wszystkich.

2 pytanie co do flasha?Wiadomo ze do elite jest najtanszy, a jesli kupilbym ktoras wersje slim to mam robic flasha odrazu czy ma wyjsc cos nowszego jesli chodzi o flashe?

No to chyba wszystko, za pomoc będę wdzięczny, ponieważ moja wiedza jest mała jesli chodzi o Konsole..
    Pozdrawiam Michał

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    nie orientuje sie w kwestiach flashowania, ale do slima chyba jeszcze czegos takiego nie ma, zas jesli chodzi o wydajnosc to kazdy xbox ma taka sama wydajnosc, kazda gra dziala tak samo(kwestia jeszcze czy gra dziala z plyty czy z dysku) jedyne roznice sa w glosnosci xbox-ow, i szybkosci wlaczania, ladowania gier, no i wygladzie xboksow. Kazda gra pojdzie na kazdym modelu xbox-a oczywiscie gry na xbox-a

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Xbox-y 360 nie różnią się wydajnością, na każdym modelu gra będzie chodzić tak samo :)
    Co do grania bez włożonej płyty to musisz mieć konsolę z JTAG-iem (w slim-ie nie ma tej możliwości)
    Przeróbka dla slima jest już dostępna na allegro ale jej koszt to 220 zł :)

5. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    To nie jest przeróbka slima tylko wymiana napędu lub pbc...:) a to znaczna różnica.

6. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jesli chodzi o konsole to kupuj z dyskiem twardym tak zebys mogl zapisywac gry na nim, w ten sposob oszczedzasz naped no i gry bede lepiej chodzic. A jesli chodzi o flash to tak jak rafcio007 napisal do Xbox slim chyba jeszcze nie ma przerobki

7. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak chcesz przerobic to polecam xbox 360 elite 120GB HDD, a jak chcesz grac na oryginalach to slima

8. raphell

raphell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Ja mam podobny problem, waham się między elite a slim. Wybiorę chyba slima i poczekam na przeróbkę i dopiero jak już bedzie wszystko stabilne to przerobie

Wczytywanie...

Poleć forum