1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dedykowane słuchawki do xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ediwata, Wrzesień 1, 2013.

1. ediwata

ediwata Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    witam od jakiegoś czasu szukam słuchawek do xboxa 360 aby można je było podlączyc tylko i wyłącznie do konsoli bo mam konsole w salonie i nie moge sobie też pozwolić na to żeby słuchawki były podłączone cały czas przez jakieś kable/przejściówki do telewizora, bo tv nie służy mi tylko i wyłącznie do grania, bo w ciągu dnia ktoś tam zawsze coś ogląda. I nagle znalazłem artykuł o dedykowanych słuchawkach do xboxa: Zestaw słuchawkowy certyfikowany dla konsoli Xbox 360 - Artykuły - Chip.pl
    autor pisze, że nie potrzeba żadnych przejściówek ani dodatkowych kabli tylko podłączam słuchawki do konsoli, niby wszystko gra ale czy faktycznie tak jest, ktoś posiada takie słuchawki i wie jak to konkretnie działa ?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    A headset ci nie pasuje? Podłączasz do pada i już.

Wczytywanie...

Poleć forum