1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Defense Grid: The Awakening za darmo dla opłacających abonament Xbox LIVE Gold

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez SmoQ1988, Lipiec 2, 2013.

1. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
    Dziś jest 1 lipca, czyli dzień, w którym abonenci Xbox LIVE Gold powinni otrzymać darmową grę. Microsoft dotrzymał obietnicy i udostępnił tytuł XBLA, kosztujący normalnie 800 MS Points, zatytułowany Defense Grid: The Awakening.

W ubiegłym miesiącu Microsoft szumnie zapowiedział, iż abonenci Xbox LIVE Gold będą mogli pobierać każdego pierwszego i szesnastego dnia miesiąca po jednej darmowej grze, do końca 2013 roku. Na dobry początek firma wystartowała z Fable 3 i ogłosiła, iż gracze mogą liczyć także na Assassin’s Creed II i Halo 3, co można było zrozumieć tak, jakby te dwa świetne tytuły miały zostać udostępnione już w lipcu.

Microsoft jednak rozwiał nadzieje. Larry Hryb, znany jako Major Nelson, wyjaśnił na Twitterze, że obie produkcje trafią w końcu do bibliotek abonentów Xbox LIVE Gold, ale na razie nie wiadomo, kiedy możemy się ich spodziewać. A zatem pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wypróbować Defense Grid: The Awakening, czyli strategiczną grę typu Tower Defense. Można ją pobierać od dziś do 15 lipca.

/// Źródło: Defense Grid: The Awakening za darmo dla opłacających abonament Xbox LIVE Gold - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ojaaaa ale super gierka AAA normalnie kupiuje już golda na allegro hłehłehłe

4. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O kurka... to jakiś żart chyba... Na PS3 w tym miesiącu mam Battlefield 3 i Saints Row 3, a MS łaskawie daje grę sprzed 5 lat hahahah!!!!!

5. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Typowy polaczek...

Poza tym Xbox bez golda jest malo uzyteczny JAK DLA MNIE :)

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Hehehe dziwne czyli ty lubisz zadowalać się ochłapami :D bo kolega którego cytujesz ma rację że szału nie zrobili tą mega grą za darmo ;p

7. Brajley

Brajley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli chcieli zrobić promocję to mogli zarzucić tym co obiecywali a nie głupim tower defence. Włączyłem i odrazu mnie to gówno zniechęciło do dalszej gry. Czekam na PS4 bo tym manewrem dając gównianą grę sprzed 5 lat pokazali co tak naprawdę się liczy.

8. randnd

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Akurat zle odebrles moje przeslanie. Wiecej czasu spedzam na grze multi - nie jara mnie offline (poza Skyrim, seria GTA).

A to ze daja cos ekstra (w co de fakto nie gram) jest wporzadku.

Jezeli odbieracie to jako ochlap - wasz problem. Kiedy inni sie ciesza wy narzekacie. Dali gre Spartacus i widze ze znajomi graja. Jak widze opienie typu "NIE KUPIE golda bo slabe daja gry" - smiac mi sie chce. Tyle w temacie

A i mysle ze to wy raczej jestescie ochlapiarzami bo tylko czekacie na cos fajnego zeby zakupic subskrypcje - te gry to rowniez podziekawnie dla stalych uzytkownikow.

1 osoba to lubi.
  9. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Typowy ... (wstaw sobie słowa za które jest ban).

Nie problem tylko zdroworozsądkowe myślenie .

Kto się cieszy z gierki za 2Euro na steam`ie?

Nic nie dali ... Spartacus jest Free to play z założenia Ubisoft`u.

A żebyś wiedział. Za dawanie takich gier to jest mój ostatni gold jaki kupiłem. U konkurencji w tej samej cenie mam co najmniej przyzwoite produkcje , jak nie super. Gdyby nie to że nadchodzi nowa generacja konsol to dawno bym przeskoczył na PS3, a tak czekam na nowe konsole i żegnaj Micro$oft`cie.

Podziękowanie dla stałych użytkowników ? Co zdanie to coś głupszego ... skończ proszę.

Zapowiedzieli darmowe gry żeby pokazać jak ich usługa upodabnia się do tej z PS. Konferencja się skończyła, kamer już nie ma, ludzie łykneli bajer i widać jak to się skończyło ...

10. Brajley

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    randnd jeśli nazywasz to podziękowaniem to gratuluje. Przy obecnej ofercie PS+ mogli odpalić za darmo Forzę Horizon czy inną grę ze swojego studia (a takowe tylko narazie wychodzą) a nie jakiś tower defence w który MOŻESZ ZAGRAĆ w sieci. Ale nie na konsoli gdzie oczekuje się dobrych tytułów. Wcześniej byłem 50/50 między konsolami ale w obecnej sytuacji jedyną opcją będzie kupno PS4 skoro na XOne będzie ta promocja na takiej samej zasadzie damy wam 2,3 gry porządne - resztę to ochłap z Arcade. Obstawiam następne w kolejce UNO. Dodatkowo z tego co wyczytałem to w sierpniu pojawi się Halo 3.

Tą grę ściągnąłem by zobaczyć czy to szajs jaki słyszę - prawda w 250%. Włączyłem i od razu wyłączyłem bo w TO w ogóle nie da się grać.

11. randnd

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Na co ciagle te porownania z PS4, grozby odejscia od xboxa na rzecz playstation. Nie rzucajcie słów na wiatr tylko dzialajcie i nie wypowiadajcie sie wiecej na forum X'a. PROSTE :)

Do @Testtest2
    Chlopie nie chce mi sie odpowiadac nawet na twoja durna lekture.

12. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak się nie ma żadnych argumentów to tylko to pozostaje.

13. Brajley

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja chcę dostać coś porządnego wartego swojej ceny a nie śmieciowy arcade którego nie tyknę. Z moich znajomych z tego co widzę to tak samo jak ja zrobili - pobrali, zobaczyli i więcej razu tego gówna nie wezmą. Więc nie broń tak tej całej akcji Gry za Golda która powinna się nazywać Gry "których nikt nie kupuje i są kijowe" za Golda.

14. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    Żałosne, jak powiedzieli o ofercie to się cieszyłem że pogram w Halo 3 (AC II już dawno max), ale widzę że jeszcze sporo poczekam na tę grę. "wow, patrzcie, nasza nowa super oferta, dwie darmowe gry w miesiącu". Gry w które grać się nie da, podczas gdy konkurencja się rozwija i daje coraz to lepsze tytuły. Jeszcze żeby tak chociaż dali na początek jakiś jeden AAA, dałoby się to znieść, ale jakiś Defense Grid? Sony teraz kładzie M$ na łopatki. Nie dość ze oni wymyślili system darmowych gier, to Micro nawet nie umieją go porządnie ściągnąć.

15. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Tu nie chodzi o to, żeby ten tytuł był mega nowością, ale chociaż czymś w co da się pograć .. nawet TRINE 2 by mnie bardziej zadowoliło czy The Walking Dead niż to co dali teraz. Boje się 14 dnia tego miesiąca ..

16. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wiesz co jest zabawne ? to że w Ps3 nie musiałeś płacić za to że grałeś online a jak u nich kupiłeś subskrypcje to dostawałeś 2 porządne gry typu Saints Row 3, Gran Turismo czy coś w tym stylu w 360 płacisz za to że możesz grać online, a te "ochłapowe" gry mają tylko pokazać jaki to M$ nie jest wspaniałomyślny i że taka nowoczesna inicjatywa....*BEEEEP* nie to nie jest nowoczesna sony wpadło na to kilka lat wcześniej, co teraz myślą że wciągu kilku miechów odzyskają utracone siano i zaufanie użytkowników ???:stupid: internet nigdy nie zapomina i nie wybacza :)

17. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Akurat ja z obecnej 'darmówki' którą dali się cieszę, jest do pogrania gierka, a osobiście lubię czasem się odchamić w tego typu grach :)

18. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A co z zapowiadanym Halo 3 i Assassinem creed 2 darmowym dla uzytkownikow gold'a ?

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up ktoś tu nie przeczytał newsa.

20. CastTable

CastTable XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice
    Halo 3 i AC II będzie w ofercie, jednak nigdzie nie pisało, że będzie to w lipcu. CLICK

21. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To są jeszcze osoby które nie ograły AC II ?

Wczytywanie...

Poleć forum