Defense Grid: The Awakening za darmo dla opłacających abonament Xbox LIVE Gold

SmoQ1988

Użytkownik
Użytkownik
Dziś jest 1 lipca, czyli dzień, w którym abonenci Xbox LIVE Gold powinni otrzymać darmową grę. Microsoft dotrzymał obietnicy i udostępnił tytuł XBLA, kosztujący normalnie 800 MS Points, zatytułowany Defense Grid: The Awakening.




W ubiegłym miesiącu Microsoft szumnie zapowiedział, iż abonenci Xbox LIVE Gold będą mogli pobierać każdego pierwszego i szesnastego dnia miesiąca po jednej darmowej grze, do końca 2013 roku. Na dobry początek firma wystartowała z Fable 3 i ogłosiła, iż gracze mogą liczyć także na Assassin’s Creed II i Halo 3, co można było zrozumieć tak, jakby te dwa świetne tytuły miały zostać udostępnione już w lipcu.

Microsoft jednak rozwiał nadzieje. Larry Hryb, znany jako Major Nelson, wyjaśnił na Twitterze, że obie produkcje trafią w końcu do bibliotek abonentów Xbox LIVE Gold, ale na razie nie wiadomo, kiedy możemy się ich spodziewać. A zatem pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wypróbować Defense Grid: The Awakening, czyli strategiczną grę typu Tower Defense. Można ją pobierać od dziś do 15 lipca.

/// Źródło: Defense Grid: The Awakening za darmo dla opłacających abonament Xbox LIVE Gold - gram.pl
 

Nazir

Banned
ojaaaa ale super gierka AAA normalnie kupiuje już golda na allegro hłehłehłe
 

mich2406

Użytkownik
Użytkownik
O kurka... to jakiś żart chyba... Na PS3 w tym miesiącu mam Battlefield 3 i Saints Row 3, a MS łaskawie daje grę sprzed 5 lat hahahah!!!!!
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
ojaaaa ale super gierka AAA normalnie kupiuje już golda na allegro hłehłehłe
Typowy polaczek...

Poza tym Xbox bez golda jest malo uzyteczny JAK DLA MNIE :)
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Typowy polaczek...

Poza tym Xbox bez golda jest malo uzyteczny JAK DLA MNIE :)
Hehehe dziwne czyli ty lubisz zadowalać się ochłapami :D bo kolega którego cytujesz ma rację że szału nie zrobili tą mega grą za darmo ;p
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chcieli zrobić promocję to mogli zarzucić tym co obiecywali a nie głupim tower defence. Włączyłem i odrazu mnie to gówno zniechęciło do dalszej gry. Czekam na PS4 bo tym manewrem dając gównianą grę sprzed 5 lat pokazali co tak naprawdę się liczy.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Hehehe dziwne czyli ty lubisz zadowalać się ochłapami :D bo kolega którego cytujesz ma rację że szału nie zrobili tą mega grą za darmo ;p
Akurat zle odebrles moje przeslanie. Wiecej czasu spedzam na grze multi - nie jara mnie offline (poza Skyrim, seria GTA).

A to ze daja cos ekstra (w co de fakto nie gram) jest wporzadku.

Jezeli odbieracie to jako ochlap - wasz problem. Kiedy inni sie ciesza wy narzekacie. Dali gre Spartacus i widze ze znajomi graja. Jak widze opienie typu "NIE KUPIE golda bo slabe daja gry" - smiac mi sie chce. Tyle w temacie

A i mysle ze to wy raczej jestescie ochlapiarzami bo tylko czekacie na cos fajnego zeby zakupic subskrypcje - te gry to rowniez podziekawnie dla stalych uzytkownikow.
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Typowy polaczek...

Poza tym Xbox bez golda jest malo uzyteczny JAK DLA MNIE :)
Typowy ... (wstaw sobie słowa za które jest ban).

Jezeli odbieracie to jako ochlap - wasz problem.
Nie problem tylko zdroworozsądkowe myślenie .

Kiedy inni sie ciesza wy narzekacie.
Kto się cieszy z gierki za 2Euro na steam`ie?

Dali gre Spartacus i widze ze znajomi graja.
Nic nie dali ... Spartacus jest Free to play z założenia Ubisoft`u.

Jak widze opienie typu "NIE KUPIE golda bo slabe daja gry" - smiac mi sie chce.
A żebyś wiedział. Za dawanie takich gier to jest mój ostatni gold jaki kupiłem. U konkurencji w tej samej cenie mam co najmniej przyzwoite produkcje , jak nie super. Gdyby nie to że nadchodzi nowa generacja konsol to dawno bym przeskoczył na PS3, a tak czekam na nowe konsole i żegnaj Micro$oft`cie.

A i mysle ze to wy raczej jestescie ochlapiarzami bo tylko czekacie na cos fajnego zeby zakupic subskrypcje - te gry to rowniez podziekawnie dla stalych uzytkownikow.
Podziękowanie dla stałych użytkowników ? Co zdanie to coś głupszego ... skończ proszę.

Zapowiedzieli darmowe gry żeby pokazać jak ich usługa upodabnia się do tej z PS. Konferencja się skończyła, kamer już nie ma, ludzie łykneli bajer i widać jak to się skończyło ...
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
randnd jeśli nazywasz to podziękowaniem to gratuluje. Przy obecnej ofercie PS+ mogli odpalić za darmo Forzę Horizon czy inną grę ze swojego studia (a takowe tylko narazie wychodzą) a nie jakiś tower defence w który MOŻESZ ZAGRAĆ w sieci. Ale nie na konsoli gdzie oczekuje się dobrych tytułów. Wcześniej byłem 50/50 między konsolami ale w obecnej sytuacji jedyną opcją będzie kupno PS4 skoro na XOne będzie ta promocja na takiej samej zasadzie damy wam 2,3 gry porządne - resztę to ochłap z Arcade. Obstawiam następne w kolejce UNO. Dodatkowo z tego co wyczytałem to w sierpniu pojawi się Halo 3.

Tą grę ściągnąłem by zobaczyć czy to szajs jaki słyszę - prawda w 250%. Włączyłem i od razu wyłączyłem bo w TO w ogóle nie da się grać.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Na co ciagle te porownania z PS4, grozby odejscia od xboxa na rzecz playstation. Nie rzucajcie słów na wiatr tylko dzialajcie i nie wypowiadajcie sie wiecej na forum X'a. PROSTE :)

Do @Testtest2
Chlopie nie chce mi sie odpowiadac nawet na twoja durna lekture.
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Do @Testtest2
Chlopie nie chce mi sie odpowiadac nawet na twoja durna lekture.
Jak się nie ma żadnych argumentów to tylko to pozostaje.
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Ja chcę dostać coś porządnego wartego swojej ceny a nie śmieciowy arcade którego nie tyknę. Z moich znajomych z tego co widzę to tak samo jak ja zrobili - pobrali, zobaczyli i więcej razu tego gówna nie wezmą. Więc nie broń tak tej całej akcji Gry za Golda która powinna się nazywać Gry "których nikt nie kupuje i są kijowe" za Golda.
 

Darkkpoland

Użytkownik
Użytkownik
Żałosne, jak powiedzieli o ofercie to się cieszyłem że pogram w Halo 3 (AC II już dawno max), ale widzę że jeszcze sporo poczekam na tę grę. "wow, patrzcie, nasza nowa super oferta, dwie darmowe gry w miesiącu". Gry w które grać się nie da, podczas gdy konkurencja się rozwija i daje coraz to lepsze tytuły. Jeszcze żeby tak chociaż dali na początek jakiś jeden AAA, dałoby się to znieść, ale jakiś Defense Grid? Sony teraz kładzie M$ na łopatki. Nie dość ze oni wymyślili system darmowych gier, to Micro nawet nie umieją go porządnie ściągnąć.
 

RastaManiu

Użytkownik
Użytkownik
Tu nie chodzi o to, żeby ten tytuł był mega nowością, ale chociaż czymś w co da się pograć .. nawet TRINE 2 by mnie bardziej zadowoliło czy The Walking Dead niż to co dali teraz. Boje się 14 dnia tego miesiąca ..
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Akurat zle odebrles moje przeslanie. Wiecej czasu spedzam na grze multi - nie jara mnie offline (poza Skyrim, seria GTA).

A to ze daja cos ekstra (w co de fakto nie gram) jest wporzadku.

Jezeli odbieracie to jako ochlap - wasz problem. Kiedy inni sie ciesza wy narzekacie. Dali gre Spartacus i widze ze znajomi graja. Jak widze opienie typu "NIE KUPIE golda bo slabe daja gry" - smiac mi sie chce. Tyle w temacie

A i mysle ze to wy raczej jestescie ochlapiarzami bo tylko czekacie na cos fajnego zeby zakupic subskrypcje - te gry to rowniez podziekawnie dla stalych uzytkownikow.
Wiesz co jest zabawne ? to że w Ps3 nie musiałeś płacić za to że grałeś online a jak u nich kupiłeś subskrypcje to dostawałeś 2 porządne gry typu Saints Row 3, Gran Turismo czy coś w tym stylu w 360 płacisz za to że możesz grać online, a te "ochłapowe" gry mają tylko pokazać jaki to M$ nie jest wspaniałomyślny i że taka nowoczesna inicjatywa....*BEEEEP* nie to nie jest nowoczesna sony wpadło na to kilka lat wcześniej, co teraz myślą że wciągu kilku miechów odzyskają utracone siano i zaufanie użytkowników ???:stupid: internet nigdy nie zapomina i nie wybacza :)
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Akurat ja z obecnej 'darmówki' którą dali się cieszę, jest do pogrania gierka, a osobiście lubię czasem się odchamić w tego typu grach :)
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
A co z zapowiadanym Halo 3 i Assassinem creed 2 darmowym dla uzytkownikow gold'a ?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up ktoś tu nie przeczytał newsa.
 

CastTable

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Halo 3 i AC II będzie w ofercie, jednak nigdzie nie pisało, że będzie to w lipcu. CLICK
 

peh

Banned
To są jeszcze osoby które nie ograły AC II ?
 

Do góry Bottom