1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Deficyt na konsole, czy mała ciekawostka?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez eekz, Luty 2, 2009.

1. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ostatnio zauważyłem ciekawą rzecz.
    Od zeszłego czwartku szukałem XBOXa w praktycznie każdym sklepie zarówno tematycznym, jak i mniej. I co? I nigdzie nie ma XBOXa. Czy to MediaMarkt, czy AVANS, czy Komputronik, czy też EURO RTV AGD - w żadnym z tych sklepów (poza MM gdzie były 2-elite) nie znalazłem XBOXów. Wszędzie dostałem taką samą odpowiedź - brak na sklepie, brak na magazynie. Producent ma dostarczyć nowe konsole w połowie lutego. Szczerze mówiąc to wydaje mi się to trochę dziwne, chyba że MS wycofało falcona na rzecz Jaspera, co by było bardzo dziwnym posunięciem. Zapytałem się więc o to mojego dobrego znajomego z MediaMarktu, który to powiedział, że konsole które zalegały na magazynie zostały zwrócone dla producenta jakieś 2-3 tygodnie temu i zostały tylko te, które były wciągnięte na stan sklepu. Ciężko mi w coś takiego uwierzyć, bo po cholerę MS miałby 'wymieniać' swoje stare konsole, skoro były one sprawne ? Nie wiem czy ta zależność istnieje jeszcze w jakimś regionie Polski, jednakże bardzo mnie to zaciekawiło i zarazem wkurzyło, bo na XBOXa muszę trochę poczekać (i zaznaczę też, że nie chcę kupować z Allegro ;p ).

Nie wiecie więc czy przypadkiem w Jasperze nie będzie jakichś 'niusów' z zabezpieczeniami itp? Bo nie rozumiem strategii MS jeżeli to co mówił kolega jest prawdą. Chociaż braki w każdych sklepach poniekąd to potwierdzają

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubos

Kubos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cóż, 27.01.09r. w Media-Markt w katowicach też nie było ani jednego x'a.
    Natomiast w Saturnie było ich pod dostatkiem, jutro zobaczę jeszcze raz w Saturnie i napisze.

4. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cóż to są moje spekulacje ale mi się wydaje że oni każą odsyłać te xboxy z flaconem żeby wymienić ich płyty główne na Jespery, no bo co M$ miałby zrobić z taką ilością xboxów, oddać je biednym dzieciom? Wyrzucić na śmietnik? Co prawda mogliby wstawić je na np. ebay ale to by im się nie opłaciło bo po 1.Wszędzie można dostać Jespery więc po co ma wydawać na Flacona 2. Nawet jak by mieli sprzedać to za małą cenę, więc to mi się wydaje najrozsądniejsze posuniecie

5. Snuffer

Snuffer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W galerii łódzkiej, zarówno w empiku jak i w mm nie ma ani jednej sztuki:) musiałem zamawiać swojego x elite, a ma być już na czwartek do odbioru:)

6. Snuffer

Snuffer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak,

8. fedream

fedream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w zabrzu w mediamarkt xboxow pelno jest zarowno arcade, premium jak i elite. widzialem tez w emipiku byly, natomiast bylem dzisja w silesii w katowicach i w saturnie mieli elite i premim z jakas gra nie pamietam jaka

9. arkrider

arkrider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sierpc
    ja jak brałem bodajże 18 stycznia xboxa w Empiku we Włocławku to tylko został arcade... i musiałem brać go bo nigdzie indziej xboxa nie było ;/

10. maciek14-22

maciek14-22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Ja byłem w sobote w wielu sklepach i niegdzie nie było Xbox'ów no poza Electro world.Dzwoniłem do faceta od którego kupuje Xboxa (taki mały skepik z konsolami) i powiedział że w całej Gdyni nie ma Xbox'ów i że dostaną 3 Arcade w środe :( . Może to będzie jasper :D Kto wie? :) Jak dostane w piątek to napisze :)

11. Kubos

Kubos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Więc tak,
    Saturn- 14 (Elite / Pro, bundle z CoD:WaW)
    Empik- 3 (Pro, bundle z CoD:WaW

Wczytywanie...

Poleć forum