1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dekoder satelitarny FULL HD?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Grudzień 14, 2014.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ok. Telewizor zmieniłem na FULL HD. I teraz problem z dekoderem - satelitę itd mam swoją, czyli nie mam satelity od operatora typu cyfra+, polsat, n+ itd.

Posiadam Fergusona FK-7000 i on niestety nie obsługuje FULL HD.

Jaki dekoder Full HD moglibyście polecić? Nie musi mieć bajerów. Jedynie obraz musi być w FullHD. Mój ferguson to chyba 576p na telewizorze HD Ready dawało jeszcze rady ale na FullHD pozostawia to trochę do życzenia..

takie które mi wpadły mi w oko na pierwsze 5sek. szukania:

TUNER SATELITARNY FERGUSON ARIVA 103 HD LAN 8246 (4817451244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Tuner Opticum HD X110TS HD DVB-T DVB-S SMART HD (4827282267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wolałbym tak do max 150zł. Jakie macie? Jaki możecie polecić i dlaczego? Ogólnie mój mnie nigdy nie zawiódł ale jak mówię na fullHD nie wygląda to zbyt super.

Wczytywanie...

Poleć forum