1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dekodery

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DusiekPL, Lipiec 7, 2010.

1. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Witam ! Otóż mam problem z wyborem dekodera. Otóż dostałem promocję w Cyfrze + z programami HD. Niestety dostałem jakiś badziewny dekoder i prawdopodobnie przez niego kanały w HD nie chcą działać. No i teraz pojawia się problem. Chciałbym kupić takowy dekoder, obsługujący technologię HD, lecz nie mam pojęcia jaki. Czy dekoder Cyfrowego Polsatu będzie działać pod Cyfrą? Czy są jakieś inne zamienniki niż te oryginalnie wspierane przez Cyfre? Czekam na propozycje i linki do dekodeerów :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  4. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    No tak tylko najpierw musi mi ktoś wytłumaczyć co i jak z tymi dekoderami. Bo co z tego jeżeli mam słaby dekoder i nawet mi tak karta nie przypasuje ?

Wczytywanie...