1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dema gier + pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez a5133546, Maj 12, 2012.

1. a5133546

a5133546 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    Nie używałem już chwilę swojej konsoli z braku wolnego czasu. Dzisiaj dowiedziałem się, że wyszła wersja minecrafta na xboxa i z ciekawości chciałem zobaczyć jak to wszystko wygląda. Wyczytałem, że pobrane demo gry wystarczy skopiować na pendrive przygotowany wcześniej na konsoli. Tak więc przygotowałem pendrive, wrzuciłem grę do Data\Content\0000000000000000. Niestety po podpięciu pendrive do konsoli dostaję informację, że plik jest uszkodzony (mam tylko opcje Usuń, brak Skopiuj itp). Testowałem na dwóch rożnych pendrive i 2-3 demach - zawsze to samo.

Dashboard: 2.0.13604.0, LT 2.0 (o ile dobrze pamiętam).

Z góry dziękuję za pomoc

Edycja:
    Zapomniałem dodać: do kopiowania plików używałem USBXTAFGUI_v44 i/lub Party Buffalo Drive Explorer

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. a5133546

a5133546 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko robiłem tak jak w tutorialu. Ta sama sytuacja. Widzę, że Horizon jest o wiele łatwiejszy na dla przeciętnego użytkownika.
    Te kółka nie powinny być zielone?

Ma ktoś Demo w 100% działające które mógłbym przetestować?

Edycja:
    Oczywiście nie mam jtag'a itp

5. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. przyłączam się do pytania a5133546 ma ktoś jakieś sprawne demo minecrafta. Miałem już chyba z 10 różnych wersji i albo pisało że gra uszkodzona albo uruchamiała się prez chwile i pisało że wystąpił błąd i mam sie połączyć z xbox live. Prosze o pomoc

6. mikerpl

mikerpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem co kolega wyżej, tylko że ja nagrywałem na płycie. Ma ktoś link do sprawnego triala minecrafta ?

7. dawid700

dawid700 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83