1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dema gier wielki problem ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez banks, Styczeń 24, 2010.

1. banks

banks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem x-a . Kupilem go dosc niedawno jest to wersia premium z 60gb hdd . Ale do rzeczy ... , ostatnio podlaczylem konsole do XBL i nie bylo z tym wiekszych problemow .. Chce dodac ze konsola nie jest przerobiona i grana byla tylko na samych orginalnych grach . Postanowilem z czasem czeprac korzysci z XBL i posciagac sobie gry demonstracyjne .. I tu problem sie zaczyna ... Wszystko pieknie gry pobieraja sie do konca nie ma z tym zadnego problemu do czasu uruchomienia .. Nie ma gry demo jaka by odpalila na moim x-ie :(( . Problem polega na bledzie przy uruchomieniu gry " Nie mozna uruchomic gry , Pobierz ja ponownie lub wejdz na xbox.com/support i tak dalej" . Myslalem na poczatku ze to blad dema czy cos ale niee tak jest z kazda gra .. Jedynie udalo mi sie pobrac Forze Motor Sport 3 demo za podajrze 4 razem po sciagnieciu odpalila no i jeszcze Mx vs Atv reflex . To jedyne gry demo ktore po setnym sciagnieciu zaczeły dzialac . Nie wiem czemu tak jest jestem newbie w tej dziedzinie i dlatego tu pisze . Mam inne gry demo na konsoli ktore juz byly zainstalowane kiedy juz kupilem dzialaja swietnie lecz , kazda proba pobrania nowego dema i odpalenia go legnie w gruzach .. Wiem ze moze demo gry nie sa potrzebne nikomu do szczescia ale fajnie jest przetestowac sobie gre np przed kupnem orginala . Jesli ktos wie w czym problem ktwi to prosil bym o szybka odpowiedz . Z gory dziekuje !!:(:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox_new

xbox_new Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze masz połączenie internetowe które ma błędy w transmisji?
    nie zdarzało ci się ściągać plików na kompa z błędnymi CRC/SHA/MD5?

4. banks

banks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wlasnie wszystko jest jak w najlepszym pozadku . Na kompie wszystko smiga nic nigdy nie pobieralo mi z bledami tego typu jakie wymieniles wyzej . Mam liveboxa podlaczam x-a pod zolte wejsce . Tak mam podlaczony internet ..

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Sciagnij dema na pc, nagraj na płytę i możesz grać. Nie potrzebujesz ixtreme.

Tez tak wczoraj miałem, a teraz już działa.

6. banks

banks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    latwo powiedziec sciagnij demo na kompa ... Skad ? dema z xbox.com wysylane sa na profil twojej konsoli bo rejestrujesz tam swoj profil . Wiec opcje sa 2 sciagnac demo przez konsole co u mnie zbytnio nie gra roli ... a 2 to taki zeby sciagac je z sieci . Ja osobiscie znalazlem bodajze 1 strone z paroma demami ale wiekszosc posiadam . Jesli znasz jakies lub "znacie" stronki z grami demonstracyjnymi prosil bym na prv .. lub zamiescie w temacie . To do off topu , a co do tematu to jesli ktos wie lub mial taki problem jak wymienilem wyżej to prosil bym o szybka odpowiedz :(

7. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    dema:

Rapidfree - Index

Najlepszy portal jaki znam.

Załóż konto na rapideo.pl i będzie ci śmigać z całą prędkością łącza.. pobrałem dziś demo ufc 2009 i fnr4 bez rzadnych problemów w 30 minut.

Wczytywanie...

Poleć forum