1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dema gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jaskierr, Grudzień 13, 2009.

1. Jaskierr

Jaskierr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Nie chce tworzyć profilu na XBL bo szkoda żeby 1miech konta gold się zmarnował...
    I czy można z jakieś strony pobrać dema i nagrać na pendrive i zainstalować na xbox'ie

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ciekawe pytanko zadałeś też jestem ciekaw czy idzie coś takiego wykombinować?. Lecz patrząc z innej perspektywy ,xbl nie jest wcale taki drogi. Skoro idzie ściągnąć aktualizację na pendrive i wrzucić na x-a, to z demkami też powinno się udać. Ale tego nigdy nie próbowałem więc przyłączam się do Twojego pytania.

4. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można pobrać ale z pendrive nie będą chodzić tylko trzeba nagrać na płytę i dopiero, i z płyty nie zgrasz na dysk

5. ciacho87

ciacho87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    ja miałem przed premiera demo Resident Evil 5 na płyci od koleszki co kupuje gry ale nie wiem skad to mial ale postaram sie dowiedziec

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    sciagasz z torrntów albo z rapida czy z czego tam chcesz. nagrywasz na płye i tyle.
    na forum jest nawet specjalny teamt o tym

Wczytywanie...

Poleć forum