1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dema i pliki nfo

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krecik1218, Grudzień 26, 2008.

1. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie czy trzeba przy zgrywaniu dema na płytę, nagrywać też pliki .nfo ? Bo ściągnełem demo Skate i dograłem na płytę i niehce się odtworzyć, a w każdym folderze (content, 000 itp) był plik .nfo . Na początku długo wgrywało się demo, ale już poziom się nie wgrał, a teraz przy próbie uruchomienia jest czarny obraz i konsola się zawiesza. Tylko z tym demem mam ten problem, a ściągam następne a niehcem marnować miejsca na płycie dlatego się pytam o te pliki .nfo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    otwórz plik nfo notatnikiem (najlepiej to DAMN NFO Viewer) ... po prostu to są "informacje scenowe" ;) Nie trzeba tego nagrywać.

Wczytywanie...

Poleć forum