1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dema na CD ?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bLE!, Listopad 28, 2009.

1. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    Witam serdecznie,
    Stałem się wczoraj szczęśliwym posiadaczem Xboxa 360, jest to wersja arcade, a co za tym idzie nie mam jeszcze zakupionego dysku do niego. Moje pytanie brzmi następująco, Skąd mogę ściągnąć demo poszczególnych gier zamieszczonych w XBL ? Wiem, że jest taka opcja, niestety nie mogę znaleźć tych gier w zasadzie nigdzie :) Interesowałby mnie najlepiej fajny ******* :)
    Z góry dziękuję za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Znajdziesz tutaj na forum dema

Można jak coś demo nagrać na zwykła DVD

4. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    Wszystko fajnie, ale nie mam Neostrady, żeby z rapida ściągać, nie orientujecie się może czy znajdę to gdzieś na torrencie ? Szukam, szukam, ale wujek Google nie ułatwia sprawy :p

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tutaj jest spooro demek: X360 DEMO sa tam rozne linki, m.in. do normalnego ftpa skad w calosci mozna od razu zassac demko, megaupload gdzie mozna sciagac party pojedynczo - ale nie trzeba za kazdym razem czekac po kilkadziesiat minut, no i rapidshare;] Wykup konto rs na allegro (25zl/mc) i zasysaj;]

7. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Jak mi zależy to nie raz ściągam też z rapida a nie mam konta daje linki do jdownloadera i te 15 minut czekam od partu do partu a komp i tak mi chodzi prawie ciągle to z czasem się pobierze

Wczytywanie...

Poleć forum