1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dema

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VESPERUS v2, Marzec 12, 2010.

1. VESPERUS v2

VESPERUS v2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolsztyn
    Jak nagrać dema gier na płytę wiem że jest tu gdzieś taki temat ale znakomita wyszukiwarka pokazuje mi coś innego

2. Lotnik421 Xbox One

3. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Ja robiłęm tak i wszystko było zawsze ok:
    1. Tworzymy nowy folder o nazwie content w nim kolejny o nazwie 0000000000000000
    2. Wchodzimy do folderu z pobranym demem - content/0000000000000000/ i wycinamy folder z demem [np. 4E4D87E6]
    3. Wklejamy folder z demem [np.4E4D87E6] do wcześniej stworzonego katalogu w punkcje 2
    4. Robimy tak z każdym demem aż uznamy że płyta jest gotowa do przegrania.
    5. Uruchamiamy Nero [lub inny program do nagrywania] tworzymy nową kompilacje UDF - może być i ISO ale dla pewności lepiej użyć UDF.
    6. Dodajemy folder z demami [content] i wciskamy przycisk Zapis
    7. Wybieramy prędkość - najlepiej najniższą (dla DVD max prędkość która proponuje to x8)
    8. Po zakończeniu nagrywania wrzucamy płytę do konsoli i wybieramy zakładkę Gry następnie klikamy na pole Biblioteka Gier

A tu link na youtube.

Wczytywanie...

Poleć forum