1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo Bad Company 2 na Xbox Live już dostępne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radas210, Styczeń 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolejna wiadomość z obozu DICE. Wspomniana firma wraze z EA za pośrednictwem Xbox Live udostępniły demo nadchodzącego Battlefield: Bad Company 2. Na chwilę obecną jest to jedyne dostępne demo tej produkcji. Wersja demonstacyjna naturalnie skupia się na rozgrywce wieloosobowej.

W demie udostępniono mapę Port Valdez. Plik zajmuje 1,35 GB. Przypomnijmy, iż pełna wersja gry ma trafić do sklepów już w marcu tego roku. Platformami docelowymi będą PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Warto również wspomnieć, że uzytkownicy komputerów osobistych właśnie dzisiaj rozpoczynają otwarte beta testy Battlefield: Bad Company 2. edit/brak źródła!

2. Lotnik421 Xbox One

3. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    spójrz dwa posty niżej:)

4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Grałem w to przed chwilom dla mnie szału niema sterowanie strasznie muli nawet jak w opcjach sterowania ustawisz analogi na maksa to jest porażka ale to moje zdanie.:p

5. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    Gralem strerownaie zle Grafika nawet nawet ale nic sie nie zmienilo od starszej wersij :(

6. Basteczeq

Basteczeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Znalazł by się ktoś chętny do zwiększenia reputacji ponieważ jestem nowy i mam za małą reputacje a chciałbym zagrać w Bad Company

albo wrzućcie tu to sobie na pendrive ściągnę ( ja i inni tego typu osoby)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum