Demo FIFA 13 już jest

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze to gra komputerowa i czego by nie robili zawsze znajdzie się schemat po jakim najłatwiej zdobyć bramkę, teraz tylko prosić EA aby nie słuchała tych płaczków na ich forum którzy ględzą o łatce usuwającej FTC.

Na Manualach to zupełnie inna gra, a zwłaszcza widać to po grze bramkarzy i tym co wyciągają a co nie
 

emmi

Świeżak
Świeżak
Ftc?
 

sunshine07

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, ja ściągałem również z linków z tematu podanego przez Rafau666, kopiowanie i cała reszta sprawnie, konsola widzi demo. Skopiowałem je na dysk i odpaliłem. Niestety podczas ładowania jest komunikat o błędzie, tj. "wyczyść płytę miękką ściereczką"

EDIT: po trzeciej próbie uruchomienia dema, komunikat już nie występuje. Fajnie, idę wreszcie pokopać :)

emmi, FTC - First Touch Control
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm a co do trików itd to czytalem ze trzeba LT trzymac i analogiem krecic.hmm ale jak tak robie to jedynie mi tam nogi przed pilka poprzerzuca zadnych fanych nie robi, w Fife street to mi to super wychodzilo
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bo w FIFIE street to bylo ulatwione, poczytaj sobie pomoc, tutaj trzeba robic troche wiecej rzeczy aby zrobic trick
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
z tego co czytalem to trzeba LT trzymac i analogiem krecic w dana strone albo polkole itd. ale niestety udaje sie tylko nogi przed pilka poprzerzucac lub markowanie biegu w dana strone
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
U mnie opinie o demo są mieszane.

Plusy:
-system aktualizacji formy składów już nie będzie płatny
-trudniej jest przyjąć futbolówkę przy sprincie
-przeciwnik myśli w ataku o wiele lepiej
-soundtrack
-minigierki

Minusy:
-rozdzielczość ekranu .... przy 32 calowym telewizorze nie widać paska do rzutów karnych,u kolegi z 24 calowym takie same problem a przy 42 calowym już nie ...
-muzyka po intrze żywcem ściągnięta z FIFY 09
-brak zapisywania zmian - ale mogloby to być zachowywanie w chmurze czy cuś

PS
A w jakim regionie wydano to demo ? PAL czy NTSC? Bo jeśli PAL to 32 calowy TV nie zmieści ekranu gry
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to jest demo wiec jasne ze nie bedzie zapisywac zmian
 

Macian

Użytkownik
Użytkownik
A u mnie wyskakuje "nie można odczytać płyty" no nie ogarniam. Nagrałem na pen-drive, nawet skopiowałem na dysk konsoli i dalej to samo. Nie wiem może mam za starego dasha.
 

kamileqKSP

Banned
Z tą rozdzielczością dali ciała na całego... Dobrze, że TV zmieniam (z 32 calowego na 46 :D), bo na 32 jest dramat..
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
A u mnie wyskakuje "nie można odczytać płyty" no nie ogarniam. Nagrałem na pen-drive, nawet skopiowałem na dysk konsoli i dalej to samo. Nie wiem może mam za starego dasha.
Spróbuj jeszcze raz wrzucić demo na pendrive. U mnie dopiero za trzecim razem zaskoczyło.
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Ja mam problem, inne gry normalnie sie wrzucaja, sciaglem fife demowke 13 i f1 2012 wgralem przez program na pendrive i xbox ich nie widzi, a inne widzi, co to jest zap roblem?
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Z tą rozdzielczością dali ciała na całego... Dobrze, że TV zmieniam (z 32 calowego na 46 :D), bo na 32 jest dramat..
U Ciebie też jest problem z "uciętym dołem" ?
Oby EA to naprawiło i dało kompatybilność dla KAŻDEGO sprzętu a nie że mam kolejną kasę wywalać na telewizor
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm nie wiem o jakie problemy wam chodzi ja mam 32 cale LG i u mnie wszystko Ok zadnych uciec obrazu ani nic podobnego
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
hm nie wiem o jakie problemy wam chodzi ja mam 32 cale LG i u mnie wszystko Ok zadnych uciec obrazu ani nic podobnego
Kabel HDMI czy to zwykłe wejście analogowe ? Bo jak analogówka to nie wiem co u mnie nie tak ;x
A problem tyczy się rozciągniętego w pionie ekranu - nie widać paska do wykonywania karnych.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ja mam HDMi i wszystko smiga jak nalezy nic nie zmienialem i wszystko widac
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam analogowe - to pewnie dlatego mi nie widać części ekranu ....

Sharp 32 calówka a i tak obraz muszę poprawiać ;x

A złącze HDMI masz oryginalne od Microsoftu czy tańszy odpowiednik ?
 

sunshine07

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na początku też nie było widać paska przy karnych. Ale spróbujcie wejść w "ustawienia -> rozmiar ekranu". Tam można to poprawić.

Moja opinia po zagraniu kilku meczyków w demo? Są plusy i minusy, ogólnie raczej, jakby to powiedzieć: przeciągu nie robi... Ot, minimalnie udoskonalona wersja poprzedniczki.

+ oprawa meczów, oprawa graficzna i ładne menu
+ ścieżka dźwiękowa, jak zwykle zresztą
+ poprawiona inteligencja zawodników
+ piłka nie klei się do nogi w każdej sytuacji
+ nie wygrywa ten, który szybciej biega
+ poprawiony system wzywania drugiego zawodnika do pomocy podczas gry w obronie, bardzo przydatny w "12", jeszcze bardziej tutaj
+ mniej jest już tych głupich i śmiesznie wyglądających zderzeń

- po graniu w "12" , strzały wydają się o wiele mocniejsze, żeby nie powiedzieć, momentami atomowe. Lekko przesadzone
- podejrzany jest dla mnie szybki sprint zawodników bez piłki. Podejrzany w sensie - lekko nierealistyczny
- duża szybkość rozgrywania - być może przez te 3-minutowe połowy odnoszę takie wrażenie, nie patrzyłem na domyślne ustawienia prędkości gry
- podania na wybieg. Stwarzanie sytuacji bramkowych tymi sposobami jest moim zdaniem zbyt proste. Chodzi mi konkretnie o przewagę szybkości biegu napastnika. Chyba, że w moich przypadkach tak było, mam nadzieję że nie jest to regułą
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na początku też nie było widać paska przy karnych. Ale spróbujcie wejść w "ustawienia -> rozmiar ekranu". Tam można to poprawić.
Poprawiłem to na minimalny ekran i nadal paska do karnych nie widzę ;x
 

Do góry Bottom