1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo FIFA 17 dostępne! Pobierajcie, grajcie i oceniajcie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą pobrać wersję demonstracyjną FIFA 17. Wycinek kodu jest dostępny na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych, PlayStation 3 i Xboksach 360. Jeśli zdecydujecie się pobrać demo na aktualną generację lub na PC, to otrzymacie możliwość wypróbowania gry na nowym silniku.

Wycinek pobierzecie z następujących odnośników:

Podczas zabawy sprawdzimy tryb fabularny (PS4, XOne, PC), gierki podnoszące nasze umiejętności oraz szybkie mecze. Do naszej dyspozycji studio oddało następujące zespoły:

• Manchester United
    • Manchester City
    • Chelsea
    • Real Madrid
    • Juventus
    • Inter
    • Paris Saint-Germain
    • Olympique Lyonnais
    • Seattle Sounders
    • Bayern München
    • Tigres U.A.N.L. (MX)
    • Gamba Osaka
    Poniżej możecie również poznać najlepszych piłkarzy rodzimej Ekstraklasy, wśród których przeważają zawodnicy Legii Warszawa:

1. Valeri Qazaishvili
    2. Michał Pazdan
    3. Nemanja Nikolić
    4. Vadis Odjidja-Ofoe
    5. Szymon Pawłowski
    6. Krzysztof Mączyński
    7. Steeven Langil
    8. Guilherme
    9. Joan Román
    10. Kasper Hämäläinen
    11. Tomasz Jodłowiec
    12. Konstantin Vasiljew
    13. Tamás Kádár
    14. Rafał Wolski
    15. Maciej Gajos

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Milan

Milan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po paru minutach grania takie srednie to demo. Gra jest strasznie schematyczna wedlug mnie, fifa 08 w nowej grafie.. moze trzeba dluzej pograc ale mam mieszane odczucia

alandnb lubi to.
  5. gokish

gokish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam podobnie. Fifa jak Fifa ładnie wygląda ale szału nie ma. A nie wydam takiej kasy dla samego tego nowego trybu i aktualnych zespołów. Do pokopania z kimś offline to wolę 16 kupić za mniejszą kasę

6. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozegrałem kilkadziesiąt spotkań i mogę dodać swoje trzy grosze.
    + gameplay znacznie lepszy od tego co mamy w Fifie 16 - koniec z tikitaką u SI,
    + podania - nareszcie trafiają do adresatów (ale nie tak jak ww. osoby pisały, że są nieprawdopodobnie celne, są normalne, piłka potrafi odskoczyć, czy byś posłana za mocno, 90% podań miałem w fife 16 i co?),
    + podania prostopadłe - żyją i mają się nawet dobrze, zawodnicy czytają grę (nawet za bardzo, bo się rozbiegają do ataku i jedno niecelne podanie i kontra), nie są on op, ale można więcej akcji nimi rozegrać,
    + podania prostopadłe górą - ja ww. napisałem, jest lepiej i tyle, nie są op jak w 15,
    + strzały z dystansu są normalne,
    + bramkarze, bronią naprawdę dobrze, również sytuacje sam na sam
    + wkońcu da się grać z SI na światowym i legendarnym bez anielskiej cierpliwości,
    + pace, mniej istotny, swobodnie możana grać ibrą czy rooney ale nie na prostopadłe na kilkadziesiąt metrów,
    + siła, ważny wskaźnik, nie zdarzyło mi się aby dybala przepchną pepe czy kogoś innego.

- gameplay gorszy od dema fify 16, gdzie był wyśmienity,
    - tempo gry wg. mnie jest za wolne, zawodnicy poruszają się jak muchy w smole, silne podania nie pomagają w szybszej grze,
    - kontrola tempa, a raczej jego brak, zawodnicy odwracają się plecami o ochraniają piłkę (wszędzie i to jest dziwne),
    - rożne, są inne, wręcz dziwne, w online mogą być op, gdyż są bardzo łatwe i o bramkę nie trudno,
    - wolne z dalszej odległości, jak ww.,
    - karne, parodia, fifa 2002? ale można strzelać starym systemem,
    - Ronaldo czy Martial miał problem z prześcignięciem obrony juventusu.

* drybling bez zmian,
    * triki, nie są tak użyteczne jak w poprzednich edycjach, berba spin, body fein i inne popularne, nie pomagają w grze (stosunek ambiwalentny).

7. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Zwłaszcza te karne są dziwne i wydają się lekko zabugowane (u mnie celownik się włącza i wyłącza kiedy chce). Na plus lepsze zastawianie się i gra fizyczna, poprawiono podania - to na pewno. Ale z demka mam mieszane uczucia generalnie.

8. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Karne są super zrobione. Jakby ktoś je robił na kiblu. Wolne wykonałem 1 wolny z zmienionym rozbiegiem i gol. Sam gameplay wydaje się dość przyjemny i mi się dobrze grało. Pace będzie jak zawsze ważny.

9. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Grafika robi wrażenie, wydaje się bardziej realistyczne poruszanie, trudniej chyba odbiera się piłkę, fatalne są interwencje bramkarzy, raz huknąłem zza pola karnego z 25-30m i piłka leciała prosto w bramkarza a ten się rzucił w miejscu, podkulił ręce i gol, jak dla mnie dramat bo nie wyobrażam sobie takich bramek w meczach o stawkę. Rzuty wolne takie trochę dziwne, miałem tą strzałkę ale np jak ustawiałem do wrzutki to nawet nie widziałem gdzie jest bramka. Rożne to samo, jakoś nie przekonuje mnie ten system jednak podobnie jak w każdej nowej części po prostu będzie trzeba to ogarnąć i się przyzwyczaić :) Jest dobrze ale szału nie ma

10. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U Was też na powtórkach niby jest 60FPS ale występują takie mikro-przycięcia? Chodzi mi ot te powtórki, które może wybrać po zakończeniu meczu i ogólnie tryb powtórki podczas meczu.

11. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem tak demo fifa 17 jest lepsze od całej fify 16. Bo z tym trzeba się zgodzić ze 16 to była porażka

marek1212 lubi to.
  12. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1113
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Wszystko ładnie i pięknie, ale czemu musimy grac czarnym w trybie kariery. :p

13. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    żeby czarni... to znaczy Afroamerykanie nie robili protestów o dyskryminację...

14. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Grafa jak z FIFA06 ale sterowanie w miarę. Szkoda ogólnie kasy na grę która będzie aktualna przez rok...a od marca za friko w EA ACCESS

redRA lubi to.
  15. ninjaninjasss

ninjaninjasss Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi po pierwszych trzech karnych znikła ta strzałka i nie szło wtedy ucelować do bramki..

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dlatego w horrorach jak grają czarni to przeważnie czarni umierają jako pierwsi. Żeby nie było dyskryminacji, że biały zawsze jako pierwszy umiera hahaha

Ja tam wypróbuję Fifę jak trafi do EA Access tak normalnie $$ nie mam zamiaru na nią wydawać. Są inne gry warte wydania kasy :).

17. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Ja przez to demko mam mieszane uczucia niby miałem kupować ale teraz już nie wiem :/ .....

18. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków

Najprawdopodobniej między demem a finalną wersją będzie spora różnica, tak było np w 16. Dla mnie jakie by nie było demo i tak fife bym kupił :)

19. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Prawdopodobnie będziemy mieli 3 lub 4 różne wersje Fify 17 pod względem Gameplayu.
    Fifa 17 demo gameplay, Fifa 17 normalny gameplay, Fifa 17 spatchowany gameplay po płaczu dzieci że za mało tempa się liczy, Fifa 17 próba nagrywy czegoś tam jeszcze.

20. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    co wnosi ta aktualizacja która własnie mi konsola pobiera...

21. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    z tego co sam zauważyłem - nic

Wczytywanie...

Poleć forum