1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo: Forza Motorsport 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Tytuł wpisu mówi właściwie wszystko. Wersja demonstracyjna Forza Motorsport 3 pojawiła się właśnie na Rynku Xbox LIVE. Możecie dodać ją do kolejki ściągania klikając tu.

Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o demie. W końcu dla wielu graczy może być to właśnie "ta jedyna" gra, na którą czekają w tym roku.

Demo: Forza Motorsport 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    może ktoś wrzuci na forum:D

4. jakp

jakp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    ja juz sciagam pewien uzytkownik forum juz uploaduje:) nie moge sie doczekac tego co zobacze!!

5. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  6. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Dla tej gry i NFS Shift kupię kierownicę, mnie się F3 bardzo podoba

7. 6mar6cinek6

6mar6cinek6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Stwierdzam ze gra prezentuje sie niesamowicie =]

8. KrysikCDI

KrysikCDI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Gierka naprawdę super :) Ale raczej jestem zmuszony kupić dysk do tej gry... Czy jak macie demko z dvd to wam sie czasami tekstury doczytują? Dla mnie jest to troche wkurzające, ale dysk to rozwiąże ;p A po za tym coś długo mi sie gierka ładuje... Ogólnie to naprawdę super gra a fizyka znacząco nie zmieniła się od tej z FM2, moim zdaniem w 3 jest troche łatwiej.( może to kwestia tego, że dziś grałem na padzie, bo nie chciało mi sie kiery wyciągać, w FM2 zawsze grałem na Kierownicy- wiadomo, jest trudniej ale moim zdaniem duużo ciekawiej :) ) Jutro pogram na kierownicy i powiem jak sie gra :D

9. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
    Sypnie ktoś linkiem? :)
    Edit:
    Sorry już znalazłem.

10. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    a co ze ślizganiem się? Już przesunięto gran tourismo, bo nfs pokazał, że samochody nie ślizgają się po drodze jak masło po rozgrzanej patelni. Tutaj czuć, że się jeździ po drodze? Są wyboje ?

11. kamilokamilo18

kamilokamilo18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    da ktos konkretny link do tego demka jak mozna??:p

12. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi się nie wyświetla w bibliotece, nie wiem czemu :( (wiem jak nagrać demo jak coś)

13. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    pacha :| znow trzeba czekac tydzien na pobranie bez golda;p a szkoda mi zlotowke na dvd:D

14. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
  15. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po prostu ekstra jak dla mnie!
    Niesamowite tesktóry, grafika muzyka nadają klimat. Symulacja na najwyższym poziomie, zniszczenia miód.
    Wszystkich którzy krytykowali brak animacji zmiany biegów - przysunięcie głowy kierowcy pod kierownicę - muszę zmartwić, na tym widoku gra się naprawdę znakomicie, jest świetna widoczność.
    Dodatkowo demo jest po Polsku :).

Jutro składam pre-order ;)

16. sebool12

sebool12 Guest

Dla mnie demko nawet nie złe :p, grafa super, model jazdy, ale od poziomu trudnego. Jednego w tej grze już nie nawidzę.... a dokałdnie widoku z kokpitu, zawszę jest możliwość grania na takiej kamerze to gram, ale to co zobaczyłem w FM3 to mnie zaszokowało ;| - wszystko jakby z plastiku, całkowicie odbiegające od poziomu grafy z zewnątrz auta... po prostu porażka.

Pozdro

17. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    grafa pali mozgi, model jazdy full real :D REWELACJA !!! czekam az w sklepie sie pojawi :D i niech ma te 3 plyty :) za jakosc sie placi :)

18. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  19. Darek36

Darek36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hahahahaha http://img3.imageshack.us/img3/5359/fotka093.jpg
    No jak można tak spartolić coś co ma zachęcać do kupna.
    Też to widziałem , ale nie wiedziałem jak to zaprezentować :D
    Drzewa to też fajny przypał. Nie drgną ni huhu. Widać ,że cała moc wpakowana w samochody i tak by było te 60k/s ,niestety reszta na tym traci. Dzisiaj od gier wymaga się nieco więcej.

Gra jest fajna , ale chwilami można się za głowę złapać ... :(
    Nie wspominam już o tej zerowej dynamice.

20. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Chyba więcej mocy poszło w otoczenie. Już teraz ta gra jest bardzo ładna, strach pomyśleć co będzie w następnej generacji...

21. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pobawiłem się grą około godziny i muszę powiedzieć, że malkontenci mogą się schować/żałować (że są niezadowoleni bo oczekiwali niewiadomoczego). Grafika zrywa beret, trasa jest piękna; pewnie, że są niedoróbki, drzewa nie są złożone z pojedyńczych liści tylko mniej lub bardziej płaskich obrazków ale tego nie widać w ruchu i nie sprawiają takiego wrażenia nawet nie w ruchu (tzn. wiemy jak są zrobione ale trik jest wprowadzony na tyle dobrze, że nie kole w oczy). Samochody to poezja, ja tam nie widzę żadnych ząbków, a jak są to jeszcze wszystko (trasy też) może ulec poprawie. Widok z kokpitu moim zdaniem jest ładniejszy niż w NFSie tyle tylko, że żal bo nie można się rozglądać po całośći, shame shame shame! Ale to wszystko nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to jak prowadzą się auta: fantastycznie! Przyjemność jest niesamowita. Przeciwnicy są chyba najlepszymi z jakimi jeździłem do tej pory - cały czas walczą, siedzą na ogonie, spychają (ale nie chamsko jak w Shifcie :D), co chwile są zmiany na pozycjach i prowadzeniu i nikt nie ucieka za bardzo co jest miłą odmianą od znanego choćby z GT systemu: miej lepsze auto, wyprzedź, ucieknij. Co jeszcze? Z minusów na pewno loadingi (masakra!) oraz doczytywanie się w żywe oczy tekstur gorsze niż w Mass Effect ale nie wyobrażam sobie żeby mieli tego nie poprawić. Tak jak mówiłem widok z kokpitu mógłby być pełny i nie wiem po co są dwie identyczne kamery zza samochodu - oby jedną zamienili na trochę bliższą. Podsumowując jestem podjarany w **** ;DDD

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum