1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo Forza Motorsport 5 przekonywało Japończyków do Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Wrzesień 23, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

W trakcie targów Tokyo Game Show 2013 nie mogło zabraknąć jednego z najważniejszych exclusive'ów szykowanych na Xbox One. W tokijskich halach pojawiły się stanowiska z wersją demonstracyjną Forza Motorsport 5. W Sieci wylądowało trochę gameplayu z tego kawałka kodu - tym razem możemy dokładnie przyjrzeć się rozgrywce z kokpitu.

Gameplay z Forza Motorsport 5 już widzieliśmy, ale nie dane nam było tak długo pobyć w kokpicie samochodu (wcześniej deweloperzy chwalili się raczej ujęciami zza wozu). Wszystko wygląda świetnie, praca rąk kierowcy, wykonanie deski rozdzielczej i model jazdy - dokładnie tego spodziewamy się po ekipie Turn 10.

Warto przypomnieć, że osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe na Xbox One otrzymają konsole w pakiecie z pełną wersją Forza Motorsport 5

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    tylko horizon 2 mnie przekona do xboxa one:D

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiem co niby ich przekonało do tego.. Że światło oślepia czy co?
    Koleś który jechał w tym czerwonym samochodzie perfidnie w pewnym momencie odpuścił i przepuścił tego gracza, którego obserwowaliśmy.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Forza 5 jak zwykle pozamiata wszystko co związane z samochodami. Nie ma bardziej realistycznej gry, ale japończycy i tak kupią swój rodzimy produkt także Microsoft nie ma co się wysilać, bo na tym rynku jak zawsze zresztą nic nie zyska.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak dla mnie bezkonkurencyjna gra wyścigowa. Troszkę się zawiodłem tym, że będzie brak nocnych wyścigów i zmian pogodowych, ale dla takiej frajdy z prowadzenia samochodów jaką daje Forza, to mogę przeboleć :)

7. Yahu

Yahu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tekstury nadal znikają w lusterku...

No masz kolego problemy widzę

8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    a ja nie widzę żadnej większej różnicy w grafice poza dużą płynnością i może lepszą rozdzielczością - względem Forza4 czy Horizonem - pic na wodę

9. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    ciekawe jak wygląda sprawa wygładzania krawędzi cieni, czy nadal cienie są poszarpane... to mnie wkurza w x360

10. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Całą seria forza jest spoko, ale ta częśc to kpina. Zwykła zręcznościowa samochodówka bez fizyki zawieszenia i zmian pogodowych, bez licencji i z nudnymi trasami z wieczną flarą na ekranie.

11. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szału nie ma grafika jak z horizon z 360. Ale sama seria dosyć fajna i grywalna, bo obecnie nie ma dobrych wyścigów. Nie licze na nowego need for speed nawet ,że będzie ciekawy.

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Skoro tak dużo wiesz o tej grze, to pewnie masz któregoś z rodziny w Turn10. Jak będziesz miał czas to spytaj ich o ilość samochodów, ilość wyścigów do przejścia, czy będą zmiany w klanach? GEEZ jak mnie tacy "znafcy" irytują...

Wczytywanie...

Poleć forum