1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo gry z Pendriva nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Wrzesień 15, 2011.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam!

Pobrałem grę z internetu na PC mianowicie była to fifa 12 - Skonfigurowałem pendrive a następnie podłączyłem go z powrotem do PC i zacząłem nagrywać programem "Xbox 360 USB Storage Explorer (Xplorer) - Xtaf v44" Wszystko było Ok! ; ) Do póki nie wsadziłem pendrive do portu USB w konsoli, wszedłem w bibliotekę gier i spróbowałem uruchomić grę. Pojawia się czarny ekran i pisze, że płyta nie może być odczyta. Ktoś wie w czym tkwi problem ? Czy może to być to, że moja konsola nie ma tego najnowszego Flashu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    mam nadzieję że dostaniesz takiego siarczystego kopa od moderatorów : )
    Są już tematy dotyczące tego problemu, mające po kilka stron

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zmien pena mi to pomoglo tez mam najnowszego flasha i ostatniego dasha po zmianie pena fifa dziala:)

5. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Wszystko fajnie gdybym miał dysk albo drugiego Pendriva! :D a co do 2 postu.. To sorry koleś ale jak widzisz nikt nie potrafi tego problemu rozwiązać. Dlatego tyle tych samych tematów ; ] Skoro Ci nie pasuje to nie wchodź : P

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    i myślisz, że kolejny i kolejny i kolejny i każdy komu nie wchodzi z pena założy kolejny, to pomoże tak?
    Co do drugiego pena. Jednym to pomogło, innym po sprawdzeniu kilku penów to nie pomogło.
    no ale miejmy nadzieję, że może kolejny temat rozwiąże problem : )

7. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    No widzisz.. Nie mam tak jak Ty i nie siedzę pół dnia na tym forum..

Wczytywanie...

Poleć forum