1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo Halo Wars (Wrażenia)

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez TymonPRO, Luty 5, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jak w tytule piszcie tutaj wrażenia z dema Halo Wars

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Wczoraj trochę pograłem i uważam że zapowiada się najlepszy RTS na konsole,przede wszystkim sterowanie jest proste i intuicyjne bez zbędnego kombinowania jeden przycisk i wszystkie twoje jednostki zaznaczone,drugi i wszystkie widoczne na ekranie zaznaczone,widać odrazu że nie jest to port z pc tylko od początku gra zrobiona z myślą o konsoli i sterowaniu padem a nie myszką ,grafa daje radę ważne że klimat uniwersum Halo jest zachowany no i świetne filmiki pomiędzy misjami,warto ściągnąć i zagrać.Szkoda tylko że to ostatnia gra studia Ensemble :( .

4. karolinho2111pl

karolinho2111pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyra z Kamionek ;)
    Zgadzam się z Tajsonem86 w 100%.Dawno nie grałem w tak intuicyjnego RTS pod względem sterowaniem od czasów PSX.A przerywniki to po prostu cud,miód i orzeszki.

5. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    GE-NIAL-NE! Miałem już okazję zagrać w kilka RTS-ów na konsoli i mogę śmiało stwierdzić że Halo Wars jest na drugim miejscu! Sterowanie jest świetne i PCtowcy mogę gadać że w RTS-y na konsolach nie idzie grać, a gówno prawda. Halo Wars nie przebija co prawda genialnego Warcrafta 2 w którego zagrywałem się na PSX-ie, ale prawie mu dorównuje. W pełnej wersji na pewno znajdziemy wiele ciekawych wątków fabularnych. Także już wcześniej wspomniane cutscenki...mógłbym je oglądać godzinami! Tytuł na pewno będzie warty kupna i polecam śmiało ściągać demkę!

6. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakoś nie specjalnie mi przypadło do gustu ta gierka ;/ jak dla mnie to pierwszy nie wypał ze świata Halo, bardziej mi się spodobał Red Alert :] :]

7. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niby wszystko fajnie ale gra niestety lubi przymulić a grafika nie jest znów jakaś rewelacyjna. Myślałem ,że gr będzie nieco bardziej trudna opieram się narazie tylko na demie ale wystarczy zbudować dużo jednostek i przeć do przodu zero taktyki :( Szkoda

Choć w pełna wersje na pewno zagram bo fabułą wydaje się ,ze będzie ciekawa.

Wczytywanie...

Poleć forum