1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo Left 4 Dead 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Wrzesień 23, 2009.

1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Na TGS pojawiły się dwie ważne informacje dla fanów Left 4 Dead. Na swojej konferencji Electronic Arts ogłosiło, między innymi, datę pojawienia się dema drugiej części gry.

Jak sami mogliście zobaczyć w temacie notki, będzie to 27 października. Z kolei Crash Course, płatny dodatek do Left 4 Dead, pojawi się już za 6 dni. Przypomnijmy, że ma on być połączeniem pomiędzy scenariuszami z No Mercy i Death Toll.

Źródło: polygamia.pl

Jak dla mnie to za szybko dali tą drugą część.

2. Lotnik421 Xbox One

3. duch_tesciowej

duch_tesciowej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lbn
    Szybkosc nie musi byc zla :>
    Ja nie wiem co ta gra ma w sobie (moze prymitywizm?), ze tak wciaga i ja szczerze nie moge sie juz doczekac kontynuuacji i nawalania chocby patelenką po tych mordeczkach zakazanych :D

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czemu jest obrazek z dodatku do pierwszej części, jeżeli w temacie jest mowa o dwójce :]

Na demko pewnie każdy czeka, zwłaszcza po tym całym bojkocie. Chyba każdy fan jedynki chce przetestować jak sprawuje się następca :D

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    27 Października w demo zagrają tylko Ci którzy zamówili pre-ordera reszta będzie mogła pobrać 3 listopada... żal

6. KaMiL_xD

KaMiL_xD Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Jaki ma sens czekanie tego tygodnia?!?!?! Jkby nie mogli dać normalnie tego demka... Czeka już na grę od długiego czasu ale z czasem oglądania filmików przekonuje się do twierdzenia że to L4D w którym jest więcej broni i pare drobiazgów

Wczytywanie...

Poleć forum