1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo Mass Effect 2 już 15 czerwca

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Flapyxb, Czerwiec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Zwykle demo poprzedza wydanie gry. W rzadszych przypadkach autorzy oferują nam je kilka tygodni po premierze (vide Darksiders). BioWare poszło jednak krok dalej i niemal pół roku po tym jak Mass Effect 2 trafiło do sprzedaży, uraczy nas jego wersją demonstracyjną[...]

Reszta: polygamia.pl

Nie no! Śmiechu warte!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartex95

bartex95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    I po ch*j oni to robią??

4. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Jakbyś otworzył źródło to byś wiedział:
    Kod:
    Skąd taka decyzja? Może firma chce przypomnieć o swojej grze przed wydaniem dużego rozszerzenia

5. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    WTF? Myślałem, że pomyliłeś i chodziło o ME 3, ale też mi to nie pasowało.... :)

6. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Demo wychodzi z jednego powodu - dla $$$ - w nadziei na to, że ktoś kupi jeszcze obecnie Mass Effect 2. Nie oszukujmy się, jak na grę takiego kalibru i flagowy tytuł na X360, Mass Effect 2 sprzedał się kiepsko, oraz znacznie gorzej niż część pierwsza. Jestem przekonany, że EA oraz BioWare nie są absolutnie zadowoleni z takiego wyniku i wciąż starają się go poprawić.

Sam fakt sprzedaży strasznie mnie dziwi. ME wywoływał u mnie senność, nie przepadam za klimatami SF w kosmosie, ale dwójeczka to jedna z najlepszych gier jakie w życiu miałem w łapie. Oby sprzedali znacznie więcej niż dotychczas, bo na Mass Effect 3 czekam z wywieszonym jęzorem :DD

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum