1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo ninja blade

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez krisr77, Grudzień 30, 2008.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, na japonskim live oraz na wiekszosci dobrych torentów jest juz do zassania demo nowego slashera Ninja Blade.

Grał juz ktos?? Demo wazy tylk 280MB ale sciagne je dopiero po powrocie z pracy.

Z zagranicznych komentarzy wnioskuje ze jest to godny nastepca Ninja Gaiden II

Czekam na wasze opinie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. Toto

Toto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem w demko i nawet fajne. Co prawda jest krótkie i mało co pokazuje ale jest dość ciekawe. Jak na krótkie demko było sporo QTE (wciskanie przycisków które wyskakują), troche tego za duzo wg mnie. System walki nic specjalnego. Porównując do Ninja Gajden II to troche podobne ale nie doszukiwał bym się tutaj dużych podobieństw.
    Podsumowywując raczej zagram w pełną w wersję i na podstawie demka moge dać ocene wstępną 8/10

5. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Demo sciagniete i wypalone gra sie przyjemnie troche te zwolnienia i przyciski wnerwiaja (pojawiaja sie na bardzo krotko) ale ogolnie slasher przedni :) Napewno graficznie lepszy niz DMC 4 czy Ninja Gaiden :)

6. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Demo ma tyle bugów że aż śmiać mi się chce.

Zablokowałem siew ścianie, bardzo śmiesznie wyglądała moja postać jak by dostała padaczki.
    A najciekawsze jest to że jak dobiegnie się do pająka to można go przeskoczyć i spaść w otchłań i zostać zawieszonym w powietrzu.

7. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ja dziś właśnie zassałem przed przypadek napotkane demko i mnie się bardzo podobało a najbardziej zdziwiło mnie to że demko było z polskimi napisami na japońskim live :DD

8. zyga101

zyga101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz
    kiedy ma byc premiera tego tytułu bo zapowiada sie fajnie

9. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Zassałem demkę i powiem że mi się gra spodobała. Pierwsze co cieszy to że wyszła po Polsku (co jest wielce śmieszne bo formalnie polskiego Liva nie ma i musimy się podszywać pod inne narodowości, ale demkę po polsku to już wydali, jest to równoznaczne z tym że Microsoft sobie robi z nas jaja...i jeszcze te blokady regionalne :/, żenada [no, ale schodzę z tematu :D]). Ogólnie sam gameplay przypomina ten z God of War, mamy ogrom QuickTime Eventów, ale ogólnie gra opiera się na ciachaniu wszystkiego co stanie nam na drodze...Co w gruncie rzeczy jest całkiem przyjemne :]. W demce mamy dostępne w sumie 4 rodzaje broni, Standardowa Katana średnia szybkość oraz damage, dwie Katany ogromna szybkość zadawanych ciosów kosztem obrażeń i Ogromny miecz który zadaje dużo obrażeń, ale jak łatwo się domyślić jest wolny. I nasza 4 zguba to dysk do walki na odległość. Na końcu przyjdzie nam się zmierzyć z całkiem pomysłowym bossem, pojedynek jest dość urozmaicony i pokonanie go jest nawet stysfakcjonujące :). Ogólnie polecam pobrać demkę no chyba że ktoś nie znosi slasherów.

10. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wiekszosc z nas juz skonczyla pelna wersje :)
    w pelnej nie jest juz tak rozowo :(

Wczytywanie...

Poleć forum