1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DEMO PES 2011 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez FATAEM, Wrzesień 15, 2010.

1. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, jak wasze opinie po demie ?

ja jak narazie zagrałem tylko na pc i powiem że rozk... system, jest nie do opisania...

Jeśli chcą się tu wypowiadać fanBOTY fyfki, to wypad czytać lektury do gimnazjum... lub wypad do wątku o gorszej fifie ;]

HoFi:
    - TYLKO OPINIE O PES11 ,reszta spamu będzie kasowana a autor sowicie nagradzany .
    - Kultura obowiązuje wszystkich !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dla mnie PES od zawsze był lepszy od fify, tym razem pewnie nie będzie inaczej :p

4. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jasna sprawa, mówię ci, na pc rozwala wszystko, nawet wanne u mnie w domu ;p

5. truecrime

truecrime Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    Jestem fanem fifki, lecz wcześniej bardzo dużo grałem (gram ;) ) w pesa i powiem, że PES naprawdę w tym roku jest dobry. Wreszcie ma w sobie "to coś" co można było ujrzeć w wersjach 2008 i wstecz. Na pewno tegoroczna edycja PES'a przyciągnie mnie na długo, tylko nie wiem czy zdecydować się na wersję PC, czy na Xboxa ... pożyjemy, zobaczymy ... :)

6. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najpierw zagrałem w demo Fify, potem w pesa, i powiem że w pesie bardzo podobają mi się zmiany taktyczne w przerwie, oraz ustawianie pozycji i roli na boisku.
    Powtórki wyglądają bardzo dynamicznie. Natomiast nie podoba mi się system podań, Obecnosc LM i LE to duży +, i z tego co zauważyłem będzie dostepna liga niemiecka :D

7. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak dla mnie Demo PES-a 2011 na Xboxa słabiutko

Rok temu się na niego przesiadłem i teraz chyba wrócę do Fify bo jest genialnie zrobiona.

8. kangurello19

kangurello19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałbrzych
    A mi się podoba ten pes ale grałem na pc i jest dobry dużo lepszy niż w tamtym roku fifą się troche rozczarowałem ale to na razie dema i myślę że fifa będzie lepsza w full wersji :)

9. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    PES 2011 jest na pewno lepszy niż 2010 ale i tak według mnie dość słaby

Minusy

- AI
    - zawodnicy nie wychodzą na pozycje, nie podchodzą pod piłkę, zatrzymują się w trakcie podania od partnera
    - sędziowie
    - błędy bramkarzy
    - nie można "zaatakować" piłki która wypluł bramkarz
    - brak wskaźnika siły przy "piątce" i wyrzucie piłki przez bramkarza
    - walka bark w bark nie jest za dobra
    - karne
    - odgłos kopania piłki
    - walka o górną piłkę

Plusy

- system podań
    - grafika
    - tricki
    - ekran taktyczny

10. perszing17btmpl

perszing17btmpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Co do twoich minusow to z niektorymi sie nie zgadazam a pes w tym roku jak gra dwoch bardzo dobrych graczy jest wrecz aż za miodny i realiostyczny

-AI (tu masz racje chodz nie do konca bo jak ustawisz sobie formacje pod siebie to AI
    nie denerwuje az tak czesto,a to tylko demo ; )
    -co do drgugiego minusu od tego jest super Cancel ;) o ile wiesz co to jest ; )(R1 = R2)
    - Sędziowie?grajac umiejetnie w tym roku w obronie sedziowie nie denerwuja w ogole ; )
    trzeba tylko umiec i wiedziec kiedy naciskac a przy oodbiorze ; )
    - zgadzam sie z minusem ; )
    a co do reszty to wybijanie piatek jak i wyrzut bramkarza ; ) jakos mi power nie potrzebny,zawsze wyrzucam na wyczucie ; )
    niewiem czego wy sie tak doszukujecie w pesie ; ) zrobil spory krok do powrotu ; )
    i wiem ze w tym roku ma naprawde genialne rozgrywanie pilki i miodnosc(jeszce jeden meczyk....)

Wczytywanie...

Poleć forum