Demo PES 2013

Margolll

Użytkownik
Użytkownik
Demo ukaże się już 25 lipca na PS3, Xbox 360 i PC.

Do dyspozycji użytkowników oddane zostaną cztery reprezentacje: Anglia, Portugalia, Włochy i Niemcy, a także cztery drużyny uczestniczące w rozgrywkach Copa Libertadores (południowoamerykański odpowiednik Ligi Mistrzów): Santos FC, SC International, Fluminense i Flamengo. Jako że do premiery PES 2013 pozostało jeszcze kilka miesięcy (jest ona zaplanowana na październik), należy się spodziewać, że demo nie zaprezentuje finalnej wersji gry.

źródło: gram.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

labamba63

Użytkownik
Użytkownik
To świetna wiadomość :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Pobiore z ciekawości, ale żadnych fajerwerków nie oczekuję...
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Pozostaje nam tylko czekać i okaże się czy gra będzie warta swojej ceny :)
 

sid333

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy w PES'a nie grałem to muszę w końcu zagrać.
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Wcześnie wypuszczają demo. Z wielką chęcią zagram, bo jestem ciekaw czy bramkarze zaczną bronić a nie stać jak kołki. I może będą jakieś fajne rozwiązania w rozgrywce bo często się robił bałagan na boisku w moim odczuciu. A poza tym to jakieś małe zainteresowanie jest pes13 patrząc po liczbie postów.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
male bo od wersji 2009 w te gre grac sie nie dalo, teraz po gameplayu widze poprawe i z checia zagram w to wczesne demo aby sprawdzic czy cos sie zmienilo czy jest dalej tak jak bylo
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram w 11 już długo.Najlepszy pes od chyba 06 ale nie doceniany.
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszy pes od chyba 06 ale nie doceniany.
Jak to niedoceniany? Niby przez kogo?

Chciałbym żeby PES w końcu przebił Fifę, ale po demie znów się rozczaruję, bo tak jak rok temu PES na filmikach wygląda bardzo fajnie.
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Fife przebija pod każdym względem.Fifa to szmira dla małych dzieci i jak każda gra EA jest słaba poprostu.
A takie biadolenie ze chciałbym żeby pes dogonił fife to śmieszy mnie.Naucz się grac w pesa wtedy zobaczysz co ta gra warta.Fifa to inna liga - dużo niższa.
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Gram w pes od pes 5 i przyznam że zrezygnowałem z niego jak zagrałem w pes12. Uważam że konami ma w ***** klientów i nie czyta tego co fani serii piszą na ich forach. Ciągle powtarzający się błąd z gościem drepczącym w miejscu w oczekiwaniu na lecaca po ziemi piłkę (od 2006 roku!).

Fifa na kilka lat ustąpiła miejsca ale teraz dzieli te 2 gry przepaść, oczywiście na korzyść fify.

Jedyne co jest lepsze w pes to tryb kariery i generowanie młodych talentów.

Póki konami nie zacznie słuchać ludzi to zapowiedzi typu super ultra mega pro 360 pass, lub mourinho intelligent defense nie zrobi na mnie wrażenia bo jest to to samo gówno co rok temu.
 

barton18

Banned
sciagnij ktos z live demo pesa 2013 i wrzuccie na forum :d
 

zonk

Świeżak
Świeżak
Zamiast sie sprzeczac Fifa czy PES....ściągajcie,grajcie i opisujcie pierwsze wrażenia.Po to mamy dwie piłkarskie serie,żeby miec wybor.Nie zeby sie kłócic.POZDRO:)
 

pitus222

Użytkownik
Użytkownik
Jest potrzeny Gold aby pobrac demo ? Nie ma nikt niepotrzebnego...?
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Fife przebija pod każdym względem.Fifa to szmira dla małych dzieci i jak każda gra EA jest słaba poprostu.
A takie biadolenie ze chciałbym żeby pes dogonił fife to śmieszy mnie.Naucz się grac w pesa wtedy zobaczysz co ta gra warta.Fifa to inna liga - dużo niższa.
Mam nadzieje, że to był sarkazm, bo jeśli nie, to musiałeś naprawde mało grać w obie gry....
 

debilek9999

Świeżak
Świeżak
czy demo jest juz na live?
 

pitus222

Użytkownik
Użytkownik
Ja jeszcze nie mam.
 

Margolll

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest i wazy 1GB
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
jak ktos zagra niech oceni, nie mam chwilowo konsoli wiec nie moge sprawdzic a jestem ciekawy jak w tym roku wyglada
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na livie tylko dla golda, za darmo za tydzień

linki wrzucone do tematu z demami
 

Do góry Bottom