1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo Skate 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bigggi, Marzec 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oryginał :

If you're at PAX East this weekend, you'll be able to log some hands-on time with Skate 3. If not, just hang tight because a free taster is on the way.

"SKATE 3 demo is expected to go live on April 15th," tweeted the dev team today. There's no mention of platforms so presumably it'll hit both the PS3 and Xbox 360.

The full game is expected in North American stores on May 11th. The European release date will follow on May 14th. If you're chomping at the bit for more information on the game, check out the soundtrack and roster.

Źródło : XBOX360 ISO

Teraz tylko czekać do 15 kwietnia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    ciekawe jaki bedzie ten skate 3. bo generalnie jestem fanem serii a;e dwojka graficznie wyszla zbyt cukierkowo, za to grywalna **********, duuzo lepsza pod tym wzgledem od 1. a jak widzialem zapowiedzi 3 to jeszcze bardziej cukierkowo... taki tony hawk. szkoda, moze od razu niech wydaca lego skate, eh

4. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    mi sie osobiscie skate nie podoba. sto razy bardziej wole tonego

5. SweetSmoq :>

SweetSmoq :> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Leszno/Słubice
    zioomek jak dajesz newsa to go chociaż przetłumaczyć , bo posta szybko można nabić

6. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Tak, bo ten oto news jest napisany niezwykle skomplikowanym angielskim stylizowanym na dramaty szekspirowskie z domieszką specjalistycznego słownictwa z dziedziny fizyki kwantowej ... :D
    Dajcie spokój, koleś znalazł newsa, dzieli się nim z wami, a wy zamiast zajrzeć w słownik i przetłumaczyć kilka słówek jeszcze marudzicie.

7. DragonFly

DragonFly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska-Wrocław
    gralem w 1 2jki nawet na oczy nie widzialem, tez wole Tonnego

8. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    Tony Hawk's RULEZ
    Mi tam skate się nie podoba !!...

9. jewgienij.dragonow

jewgienij.dragonow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    litości, Tony Wam sie bardziej podoba? jedyne co TH ma wspólnego z realizmem to nazwisko... Każdy SKATE(osoba jeżdżąca na desce) stawiają na realizm. tony się skończył wraz zaraz po drugiej części. Co do cukierkowatej grafiki, zgadzzam się, oby 3. część była znacznie lepsza pod tym względem

10. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spoko moglem przetlumaczyc ale chyba nie ma osoby ktora tak prostego ang nie zrozumie. Co do tego Skate jest o wiele bardziej realistyczny sam pamietam jak jezdzilem na desce i dziwilem sie jak w tonym sie takie tricki robi a w skate takich combosow nie zrobimy. Skate o wiele lepszy.

11. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    najlepszy skate 1 najlepsza grafika oświetlenie muza i ********* carrer mode

lol zajeb**** to nie przekleństwo :D

YouTube - Skate vs. Skate 2

:D

12. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    ja nie gralem w skate 1 a w skate 2 tylko demo ale wiem że w 3 zagram i w tą pełną grę
    Tony Hawk rządzi do Maja bo Ride nie wyszedł

13. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    ja kupiłem konsole zeby grac w SKATE ;D
    tony hawk ssie pod względem realizmu... a mi o realizm chodzi, nagrywanie video montowanie, jak prawdziwy świat deskorolki a nie zręcznościówka w której skaczemy po wieżowcach... ;p jeszcze w Skate 3 ma być hard mode, jeszcze więcej realizmu ;D będzie poprawiony graphic creator, więcej tricków, a co jest bardzo przyjemnym newsem będziemy mogli budować własne skateparki. w klimatach takich jak stadion, hala- magazyn, street, kazda przeszkodę (typu rurka, box) mozna miec od ręki, nie trezeba tyrac przez pół miasta, tworzenie teamów, lepsza grafika...
    pozostaje tylko czekac ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum