Demo Skate 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bigggi

Użytkownik
Użytkownik
Oryginał :


If you're at PAX East this weekend, you'll be able to log some hands-on time with Skate 3. If not, just hang tight because a free taster is on the way.

"SKATE 3 demo is expected to go live on April 15th," tweeted the dev team today. There's no mention of platforms so presumably it'll hit both the PS3 and Xbox 360.

The full game is expected in North American stores on May 11th. The European release date will follow on May 14th. If you're chomping at the bit for more information on the game, check out the soundtrack and roster.

Źródło : XBOX360 ISO

Teraz tylko czekać do 15 kwietnia.
 

glaz_biker

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jaki bedzie ten skate 3. bo generalnie jestem fanem serii a;e dwojka graficznie wyszla zbyt cukierkowo, za to grywalna **********, duuzo lepsza pod tym wzgledem od 1. a jak widzialem zapowiedzi 3 to jeszcze bardziej cukierkowo... taki tony hawk. szkoda, moze od razu niech wydaca lego skate, eh
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
mi sie osobiscie skate nie podoba. sto razy bardziej wole tonego
 
zioomek jak dajesz newsa to go chociaż przetłumaczyć , bo posta szybko można nabić
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Tak, bo ten oto news jest napisany niezwykle skomplikowanym angielskim stylizowanym na dramaty szekspirowskie z domieszką specjalistycznego słownictwa z dziedziny fizyki kwantowej ... :D
Dajcie spokój, koleś znalazł newsa, dzieli się nim z wami, a wy zamiast zajrzeć w słownik i przetłumaczyć kilka słówek jeszcze marudzicie.
 

DragonFly

Użytkownik
Użytkownik
gralem w 1 2jki nawet na oczy nie widzialem, tez wole Tonnego
 

Zozozl

Banned
Tony Hawk's RULEZ
Mi tam skate się nie podoba !!...
 

jewgienij.dragonow

Świeżak
Świeżak
litości, Tony Wam sie bardziej podoba? jedyne co TH ma wspólnego z realizmem to nazwisko... Każdy SKATE(osoba jeżdżąca na desce) stawiają na realizm. tony się skończył wraz zaraz po drugiej części. Co do cukierkowatej grafiki, zgadzzam się, oby 3. część była znacznie lepsza pod tym względem
 

Bigggi

Użytkownik
Użytkownik
Spoko moglem przetlumaczyc ale chyba nie ma osoby ktora tak prostego ang nie zrozumie. Co do tego Skate jest o wiele bardziej realistyczny sam pamietam jak jezdzilem na desce i dziwilem sie jak w tonym sie takie tricki robi a w skate takich combosow nie zrobimy. Skate o wiele lepszy.
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
najlepszy skate 1 najlepsza grafika oświetlenie muza i ********* carrer mode

lol zajeb**** to nie przekleństwo :D

YouTube - Skate vs. Skate 2

:D
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
ja nie gralem w skate 1 a w skate 2 tylko demo ale wiem że w 3 zagram i w tą pełną grę
Tony Hawk rządzi do Maja bo Ride nie wyszedł
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
ja kupiłem konsole zeby grac w SKATE ;D
tony hawk ssie pod względem realizmu... a mi o realizm chodzi, nagrywanie video montowanie, jak prawdziwy świat deskorolki a nie zręcznościówka w której skaczemy po wieżowcach... ;p jeszcze w Skate 3 ma być hard mode, jeszcze więcej realizmu ;D będzie poprawiony graphic creator, więcej tricków, a co jest bardzo przyjemnym newsem będziemy mogli budować własne skateparki. w klimatach takich jak stadion, hala- magazyn, street, kazda przeszkodę (typu rurka, box) mozna miec od ręki, nie trezeba tyrac przez pół miasta, tworzenie teamów, lepsza grafika...
pozostaje tylko czekac ;D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom