1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demo SSX w przyszłym tygodniu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 17, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Plotki się potwierdziły, przed premierą przetestujemy, czy SSX wart jest naszych pieniędzy. Wiemy już, kiedy pojawi się demo i co się w nim znajdzie.

Reklama, którą uchwycił użytkownik forum NeoGAF, była prawdziwa i faktycznie zwiastowała wersję demonstracyjną SSX. EA oficjalnie potwierdziło demko i zdradziło, że testy rozpoczniemy już w przyszłym tygodniu.

Właściciele Xboksa 360 są uprzywilejowani, bo zagrają we wtorek (dla formalności - 21 lutego), grający na PlayStation 3 poczekają dzień dłużej.

Demo pozwoli przejść dwa samouczki i cztery etapy. Śmigać będziemy jedną postacią, Zoe, no chyba że polecimy pokazówkę znajomemu - wtedy odblokuje się gościa o imieniu Mac. Nie zabraknie też odpowiednika Autologa o nazwie Ridenet.​

źródło - Gamezilla

EA ostatnio wydaje BARDZO DUŻO demówek, cieszy mnie ta zmiana. A zaraz, bo już we wtorek, przekonamy się, czy ten SSX jest tak świetny, jak to ludzie mówią ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    YEAH!!! ..i na to czekałem:applause:
    :)

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Super, zastanawiałem się nad tą grą bo nie wiem czy mi się spodoba. I jest DEMO! Super. W realu kocham snowboard a czy w grze także będzie świetnie. Obym. Czekam na DEMO!

5. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    No, no mam nadzieję że będzie świetny jak za czasów PS2 - spędziło się wtedy trochę czasu przed tą grą :)

6. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Na to czekałem !:)

7. Radzag

Radzag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta gra, nie wiele ma wspólnego ze snowboardem oprócz tematyki ;)

8. maczan

maczan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post:)

Ponieważ zastanawiam się nad tą grą, bardzo nurtuje mnie jedno pytanie. Czy jest w niej opcja gry multi, z osobą która siedzi obok nas a nie przez internet?
    W internecie znalazłem, że nie ma split-screen (chyba tak się to nazywa), ale może ktoś wie coś na temat jakiejś zmiany, lub może źle widziałem po prostu. :)

9. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97