Demontaż RGH

emkasobota

Świeżak
Świeżak
Witam posiadam konsole x360e stingray kupiona od dexter bw kupiłem nową z przeróbka rgh i po dwóch latach chciałbym pozbyć się rgh i używać xbox live
Naczytalem się po forach że głowa boli potrzebuje jakiś porad Lutownice mam używać umiem
Mam też płytę z jakimiś tam plikami dostałem wraz z konsolą
Mądre głowy pomóżcie!!

Jak wgrać ten nanddump
 
Ostatnia edycja:

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Odpal Xell cokolwiek co daje możliwość zapisu nandu następnie wgraj nanddump.bin z przed przeróbki odlutuj czip gotowe.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprzedaj po prostu konsolę i kup jakąś Slimkę bez RGH. Zero bawienia się.
 

dziurki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz wiele poradników video, jak wykonać RGH, Ty poprostu musisz działać w drugą stronę...
Przede wszystkim potrzebujesz programator nandu, oryginalny dump (posiadasz na CD), ochotę na przeczytanie kilku tutków, jak wgrać nand i czas i umiejętność na odlutowanie glitchera... To wszystko ;)
A tak na marginesie, taniej wyjdzie Ci sprzedać konsole komuś komu zależy na RGH i kupienie ori, jak wspomniał kolega wyżej... Lub zamiana ;)
Nawet znam kogoś kto chciałby się zamienić na konsole przerobioną, bo u niego nie ma możliwości wykonania Resetu
 

emkasobota

Świeżak
Świeżak
Witam glitcher został tylko przeciałem kable wgrałem nanddump zmieniając nazwę na update na pednrejwa i przez xell wszystko dziala
 

kacluk

Świeżak
Świeżak
Panowie Mam pytanie jak pozbyć się rgh?? mam skonsolę xbox 360 od nowości.. zleciłem dawno temu komuś przeróbkę na rgh a teraz chciałbym się tego pozbyć bo nie działa mi kinekt...

mogę to jakoś sam zrobić?
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
 

kacluk

Świeżak
Świeżak
o Kurcze... Dzięki.. Życie mi uratowałeś.. już myślałem ze nie będzie działało i żona mi głowę będzie suszyć.. Bo ona lubiła grać na kinekcie.. a teraz kwarantanna to jej się o kinekcie przypomniało:)

Jeszcze raz dzięki wszystk działa jak należy

A co zrobić na przyszłość?? można zablokować jakóś te aktualizacje?? mam xboxa całkiem od internetu odłączyć?
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
aktualizacje są zablokowane w ustawieniach, tylko ręczne wymuszenie instalacji może odpalić proces aktualizowania czego oczywiście nie rób bo uceglisz konsolę i kwarantannę będziesz mieć na OIOM'ie jak żona się wkurzy :D
 

Do góry Bottom