1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Demontaż RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emkasobota, Wrzesień 14, 2016.

1. emkasobota

emkasobota Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włodawa
    Witam posiadam konsole x360e stingray kupiona od dexter bw kupiłem nową z przeróbka rgh i po dwóch latach chciałbym pozbyć się rgh i używać xbox live
    Naczytalem się po forach że głowa boli potrzebuje jakiś porad Lutownice mam używać umiem
    Mam też płytę z jakimiś tam plikami dostałem wraz z konsolą
    Mądre głowy pomóżcie!!

Jak wgrać ten nanddump

Ostatnia edycja: Wrzesień 14, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odpal Xell cokolwiek co daje możliwość zapisu nandu następnie wgraj nanddump.bin z przed przeróbki odlutuj czip gotowe.

4. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprzedaj po prostu konsolę i kup jakąś Slimkę bez RGH. Zero bawienia się.

5. dziurki

dziurki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytów
    Masz wiele poradników video, jak wykonać RGH, Ty poprostu musisz działać w drugą stronę...
    Przede wszystkim potrzebujesz programator nandu, oryginalny dump (posiadasz na CD), ochotę na przeczytanie kilku tutków, jak wgrać nand i czas i umiejętność na odlutowanie glitchera... To wszystko ;)
    A tak na marginesie, taniej wyjdzie Ci sprzedać konsole komuś komu zależy na RGH i kupienie ori, jak wspomniał kolega wyżej... Lub zamiana ;)
    Nawet znam kogoś kto chciałby się zamienić na konsole przerobioną, bo u niego nie ma możliwości wykonania Resetu

6. emkasobota

emkasobota Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włodawa
    Witam glitcher został tylko przeciałem kable wgrałem nanddump zmieniając nazwę na update na pednrejwa i przez xell wszystko dziala

Wczytywanie...

Poleć forum