1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Denerwujące wyłączanie się dysku przenośnego na Xboxie.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez patryk.ferszt, Czerwiec 10, 2011.

1. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Witam. Mam problem z dyskiem przenośnym Transcend StoreJet 25M2 kiedy jest podłączony do Xksa. Otóż gdy gram w Duke Nukem Forever to jak się gra gdzieś z 15-20 min na jednym levelu to wywala do dasha z komunikatem o podłączenie pamięci masowej. Ale jak gram W Silent Hill to tego problemu nie ma. Na googlach wyczytałem coś o programie HDD Tune, ale nie kumam tych opcji. Prosze was o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    jak masz do tego dysku 2 kable jeden do zaisalnia drugi do danych, to podłącz oby 2. ja mialem tak, że przez jakis czas chodził na jednym kablu a później zaczął się wyłączać cuda dziwy, przeszlo mu po podpiecu zasialnia. a jak nie to może masz bad sectory na HDD i wtedy to juz grubsza afera. niech wypowiedzą sie ci co sie znają na BS'ach

4. patryk.ferszt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Mam podłączone 2 kable a dysk ma nie cały tydzień to nie wiem teraz wyłączyłem w programie hdtune Advance Power Managment i zobacze co będzie

EDIT: Chyba można zamknąć ponieważ nie da się (chyba) na stałe zmienić wartości APM (Advance Power Manegament) która powoduje wyłączanie się dysku. Dysk się nie odłącza przy grach w których co chwile coś wczytuje w moim przypadku Wolfenstein i Silent Hill, a grając w DNF się wyłącza ponieważ chyba wczytuje całe poziomy i nic nie doczytuje jak w poprzednio wymienionych grach. Chyba że ktoś zna sposób na zmiane APM na stałe to proszę pisać.

5. patryk.ferszt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Można zamknąć ponieważ skopiowanie save Duka rozwiązało problem bo dysk musi pracować przy checkpointach. Więc problem rozwiązany.

Wczytywanie...

Poleć forum