1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Destiny Guardian Edition (xbox one)

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez GoNZo x985, Maj 28, 2015.

1. GoNZo x985

GoNZo x985 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam

Mam na sprzedaz Destiny w 2ch wersjach:

- pudelkowa, podstawowa wersja gry, anglik, instalowana na dysku, wszystko w bdb stanie - 90 zl,
    mozliwy odbior osobisty w Krakowie.

- cyfrowa, edycja Guardian, czyli podstawka + wszystkie dodatki- profil wspoldzielony ze mna i tylko ze mna. Kupiony za wlasne srodki- NIE jest to chinskie dziadostwo z allegro. Cena - 120

UWAGA-PROMOCJA!!! --> tylko teraz do kazdego zakupu oferuje zupelnie za darmo siebie jako kompana do gry :)

Czemu mam 2 wersje gry?
    Najpierw kupilem wersje pudelkowa- gra przypadla mi do gustu wiec zaczalem sie rozgladac za expansion pass. Wyciagnalem kalkulator i w pocie czola obliczylem, ze taniej bedzie sprzedac pudelko i wspoldzielic z kims profil z gra w wersji Guardian. No i cyfrowka to wygoda- nie trzeba wstawac zeby plyte zmienic :)

moge rowniez sie wymienic, choc mowiac szczerze to gier w stusunku do wolnego czasu mam naprawde duzo

2. Lotnik421 Xbox One

3. GoNZo x985

GoNZo x985 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    f5

Wczytywanie...

Poleć forum